• Mans Profils
lv

Izīrē skaistu divistabu dzīvokli ar lielisku atrašanās vietu.


Izīrē skaistu divistabu dzīvokli ar lielisku atrašanās vietu

Darījuma veids: Vēlos īrēt
Atrašanā vieta: Ventspils
Cena (EUR): 280
Stāvs: 2
Istabas: 2
Platība (m2): 46
Adrese: Brīvības iela 23
Telefons: +371 22446955
E-pasts: pils89estate@gmail.com

Ilgtermiņā izīrē saulainu un skaistu divistabu dzīvokli renovētā un siltinātā mājā ar izcilu atrašanās vietu. Dzīvoklis ir bez lodžijas vai balkona, kā arī atrodas kāpņu telpas centrālajā sekcijā.

Mājai ir tīra un kārtīga kāpņu telpa, kas slēdzama ar metāla koda durvīm, labi kaimiņi, kā arī profesionāla apsaimniekošana (PSIA “Ventspils nekustamie īpašumi”). Zemi komunālie maksājumi. Pie mājas ērta autostāvvieta Jūsu automašīnai.

Visā dzīvoklī veikta logu nomaiņa uz mūsdienīgiem pakešu logiem. Izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli, uzstādīta mūsdienīga virtuves tehnika un santehnika. Dzīvoklis apgādāts ar diviem kvalitatīviem un funkcionāliem iebūvējamajiem skapjiem dzīvokļa koridorā. Vannas istabā un tualetē uzstādīti automātiskie gaisa nosūcēji, kas nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmu un labu vēdināšanu abās telpās. Dzīvoklī uzstādīti viedie ūdens skaitītāji, kas nodrošina ūdens patēriņa datu attālinātu nolasīšanu, atbrīvojot dzīvokļa iemītniekus no pienākuma ūdens patēriņa datus nodot manuāli.

Dzīvoklī ierīkota mūsdienīga apsardzes sistēma, kas ietilpst dzīvokļa īres maksā. Arī nekustamā īpašuma nodoklis ietilpst īres maksā.

Jārēķinās ar šādiem ikmēneša maksājumiem papildus īres maksai (pakalpojumus nav iespējams noslēgt uz īrnieka vārda):
1. Ikmēneša apsaimniekošanas maksa, ieskaitot maksājumu par ēkas renovāciju un ūdens skaitītāju datu attālinātu nolasīšanu, 34.09 EUR + 10%;
2. Atkritumu apsaimniekošana 3, 08 EUR + 10% par diviem cilvēkiem;
3. Centrālā apkure – no apmēram 15, 00 EUR vasarā līdz apmēram 55, 00 EUR ziemas aukstākajos mēnešos (abiem +10%);
4. Ūdens – pēc skaitītāja atbilstoši PSIA Ūdeka tarifiem + 10%.

Par elektroenerģijas piegādi īrnieks var slēgt pats savu līgumu. Dzīvoklī iespējams ierīkot optiskā interneta pieslēgumu un digitālo televīziju.

Drošības nauda ir noteikta divu mēnešu īres maksu apmērā (560.00 EUR). Īres maksa tiek maksāta avansā, bet komunālie maksājumi pēc skaitītājiem (pašiem rādītāji nav jānodod, jo tie tiek nolasīti attālināti).

Dzīvoklis ir gatavs dzīvošanai:
1. pieejama liela divguļamā gulta;
2. laba veļasmašīna;
3. ledusskapis;
4. elektriskā plīsts virsma (nav cepeškrāsns);
5. iebūvējamie skapji un parīkota vannas istaba;
6. virtuves galds ar krāsliem;
7. atpūtas krēsls ar galdu.

Visiem komunālajiem maksājumiem, par kuriem īrnieks pats neslēdz līgumu, tiek piemērots 10% uzcenojums no rēķina summas. Noslēgtais līgums un visi saņemtie maksājumi tiek deklarēti Valsts ieņēmumu dienestā.

Pievienošanas datums: 2021-06-07
Beigu datums: 2021-08-06

Atbalsts

    Reģistrēties