• Mans Profils
lv

Pārdod saulainu un skaistu divistabu dzīvokli.


Pārdod saulainu un skaistu divistabu dzīvokli

Darījuma veids: Pārdodu
Atrašanā vieta: Ventspils
Cena (EUR): 41900
Stāvs: 2
Istabas: 2
Platība (m2): 46
Adrese: Brīvības iela 23
Telefons: +371 22073248
E-pasts: pils89estate@gmail.com

Pārdod saulainu un skaistu divistabu dzīvokli renovētā un siltinātā mājā ar izcilu atrašanās vietu. Zeme īpašumā. Dzīvoklis ir privatizēts.

Mājai ir tīra un kārtīga kāpņu telpa, kas slēdzama ar metāla koda durvīm, labi kaimiņi, kā arī profesionāla apsaimniekošana (PSIA “Ventspils nekustamie īpašumi“). Zemi komunālie maksājumi. Pie mājas ērta autostāvvieta Jūsu automašīnai.

Visā dzīvoklī veikta logu nomaiņa uz mūsdienīgiem pakešu logiem. Izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli, uzstādīta mūsdienīga virtuves tehnika un santehnika. Dzīvoklis apgādāts ar diviem kvalitatīviem un funkcionāliem iebūvējamajiem skapjiem dzīvokļa koridorā. Vannas istabā un tualetē uzstādīti automātiskie gaisa nosūcēji, kas nodrošina vienmērīgu gaisa plūsmu un labu vēdināšanu abās telpās. Dzīvoklī uzstādīti viedie ūdens skaitītāji, kas nodrošina ūdens patēriņa datu attālinātu nolasīšanu, atbrīvojot dzīvokļa iemītniekus no pienākuma ūdens patēriņa datus nodot manuāli.

Dzīvoklī ierīkota mūsdienīga apsardzes sistēma, kas ietilpst dzīvokļa cenā bez papildu maksas.

Ikmēneša apsaimniekošanas maksa, ieskaitot maksājumu par ēkas renovāciju un ūdens skaitītāju datu attālinātu nolasīšanu, ir tikai 34.09 EUR.

Nekustamā īpašuma nodoklis dzīvoklim ar zemei par visu 2021.gadu noteikts un samaksāts 35.79 EUR.

Pievienošanas datums: 2021-06-03
Beigu datums: 2021-08-02

Atbalsts

    Reģistrēties