• Mans Profils
lv

Accenture aicina pieteikties digitālo un IT prasmju pilnveides kursiem.

Accenture aicina pieteikties digitālo un IT prasmju pilnveides kursiem.

Kurzemē informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums Accenture, ņemot vērā pieprasījumu un cilvēku interesi un vēlmi papildināt zināšanas digitālo un IT prasmju jomā, piedāvā iespēju interesentiem pieteikties bezmaksas kvalifikācijas celšanas kursiem.  

Visi mācību kursi notiks darba dienu vakaros, lai tajos var pieteikties gan cilvēki, kuri strādā algotu darbu, gan studenti, kā arī cilvēki, kuri meklē jaunas darba iespējas, apsver vai vēlas uzsākt karjeru IT jomā. Visi apmācību kursi notiks angļu valodā. Pieteikšanās termiņš – 25. aprīlis.

Kopumā plānoti četri dažādi apmācību kursi. Scrum Master apmācību kursā varēs iegūt un papildināt zināšanas par projektu vadību, Agile principiem. Kurss ir īpaši piemērots cilvēkiem ar projektu vadības pieredzi vai interesi par šo jomu. Mākoņskaitļošanas un DevOps kursā būs iespēja vairāk uzzināt par šobrīd IT nozarē aktuālo DevOps metadoloģiju un mākoņskaitļošanas rīkiem, lai automatizētu dažādus programmatūras procesus. Attiecīgais kurss ir īpaši piemērots sistēmu un datortīklu administratoriem, Office365 ekspertiem, Linux administratoriem.

Biznesa procesu automatizācijas apmācībās pieredzējuši pasniedzēji dalīsies zināšanās par automatizācijas virzienu, kas palīdz ar tehnoloģijām paveikt darbības, ko iepriekš datorā darīja cilvēks. Šajās mācībās pretendentiem ir nepieciešams savs Windows OS dators vai darbstacija. Kurss ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir pamata zināšanas dažādu lietotņu un programmatūras instalēšanā. Savukārt cilvēkiem, kuriem ir pieredze izstrādes jomā vai pamata zināšanas datorzinātnē, ir aicināti pieteikties IT nozarē populārākās programmēšanas valodas Java apmācību kursam.

“Pandēmijas ietekmē aizvien vairāk cilvēku apzinājās, ka viņiem ir nepieciešams papildināt savas zināšanas darbā ar jaunākajām tehnoloģijām, kas strauji ienāk mūsu ikdienā daudzās nozarēs. Lai palīdzētu iedzīvotājiem Kurzemē uzlabot kompetences darbā ar tehnoloģijām, šajā pavasarī piedāvāsim iespēju 90 cilvēkiem uzlabot bez maksas savas digitālās prasmes un IT zināšanas. Aicinu iedzīvotājus Kurzemē izmantot šo iespēju un pieteikties mācībām, kuras pasniedz zinoši un pieredzējuši eksperti. Izglītība ir Accenture gēnos, jo mēc ticam, ka nododot savas zināšanās tālāk, mēs varam celt savu, valsts un sava reģiona attīstību,” uzsver Accenture Kurzemes reģiona vadītājs Guntis Čoders.

Visas mācības notiks attālināti. Plašāka informācija par mācību saturu, kā arī pieteikšanās atrodama www.bootcamp.lv mājas lapā (meklēt norādi “Kurzemes reģions”). Lai pieteiktos mācībām, pieteikumu formā ir jānorāda informācija par sevi, kā arī jāpievieno savs CV. Visi dalībnieki pēc mācībām iegūs diplomu. Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Accenture ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Baltijā un pasaulē. Accenture apmācības organizē vairāk nekā desmit gadus. Accenture apgrozījums Latvijā finanšu gadā, kas ilga no 2020. gada 1. septembra līdz 2021. gada 31. augustam, bija 91,29 milj. eiro, savukārt uzņēmuma peļņa attiecīgajā posmā bija 3,96 milj. eiro. Accenture filiāli Latvijā atvērā 2002. gadā, bet kopš 2021. gada uzņēmumam ir arī birojs Lietuvā.

Atbalsts

    Reģistrēties