• Mans Profils
lv

Augstskolas.

Augstskolas.

Ventspils Augstskola

Tālrunis: 63629657
Adrese: Inženieru 101, Ventspils
E-pasts: venta@venta.lv
Mājas lapa: www.venta.lv
Sociālie tīkli: Facebook
Ventspils Augstskola – moderna valsts augstskola ar dinamisku attīstību, kas garantē studējošajiem iespēju iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un profesionālās prasmes, veic nozīmīgu pētniecības darbu, kļūstot par starptautiski atpazīstamu Eiropas augstskolu.

 

 

Ventspils Augstskola piedāvā studēt dažādu līmeņu studiju programmās. Ir iespēja studēt pirmā līmeņa (koledžas), bakalaura, maģistra un doktorantūras līmeņa studiju programmās.

 

 

Ventspils Augstskolā ir trīs fakultātes:

 

    • Ekonomikas un pārvaldības fakultāte;
    • Informācijas tehnoloģiju fakultāte;
    • Tulkošanas studiju fakultāte.

 


RTU Ventspils filiāle

Tālrunis: 63624710
Adrese: Kuldīgas ielā 55, Ventspils
E-pasts: ventspils@rtu.lv
Mājas lapa: www.ventspils.rtu.lv
Sociālie tīkli: Facebook
RTU Ventspils studiju un zinātnes centrs – izveidots, lai sekmētu Latvijas reģionu attīstību, sadarbību ar reģionālajiem uzņēmumiem, mazinātu darbaspēka aizplūšanu (uz ārvalstīm, Rīgu un Rīgas reģionu) un piesaistītu papildu finansējumu augstākās izglītības nodrošināšanai reģionos, zinātnes, pētniecības un inovāciju veicināšanai.

 

 

RTU Ventspils studiju un zinātnes centra mērķis ir nodrošināt RTU izglītības, zinātniskās un lietišķās pētniecības pieejamību Kurzemes reģionā.

 

 

RTU Ventspils studiju un zinātnes centrs piedāvā studēt dažādu līmeņu studiju programmās. Ir iespēja studēt 1. līmeņa profesionālā,  bakalaura akadēmiskā un bakalaura profesionālā studiju programmās.

 

Par studiju programmām vairāk informācijas meklē: www.ventspils.rtu.lv/studiju-programmas

 


 

Juridiskās koledžas Ventspils filiāle

Tālrunis: 67508005
Adrese: Kuldīgas iela 1, Ventspils
E-pasts: info@jk.lv
Mājas lapa: www.jk.lv
Sociālie tīkli: Facebook, Draugiem.lv
Juridiskā koledža ir augstākās izglītības iestāde, kas realizē 1. līmeņa profesionālas augstākās izglītības / īsā cikla studiju programmas. Juridiskās koledžas Ventspils filiāle sekmīgi darbojas kopš 2001.gada.

 

Juridiskās koledžas Ventspils filiālē piedāvā studēt klātienē Tiesību zinātņu programmā un tālmācības formā programmās: Cilvēku resursu vadība, Tiesību zinātne, Nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana

 

Par studiju programmām vairāk informācijas meklē: www.jk.lv/lv/#studiju-programmas

 

 

 

Atbalsts

    Reģistrēties