• Mans Profils
lv

Act In Space 24h hakatons.

Act In Space 24h hakatons.

Atklāj kosmosā balstītu tehnoloģiju potenciālu un izaicini sevī mītošo uzņēmēju!


IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE NAV NEPIECIEŠAMA. Tevi apmācīs un konsultēs vislabākie tehnoloģiju un biznesa eksperti, lai palīdzētu 24h laikā radīt veiksmīgu uzņēmējdarbības pamatu!
DALĪBNIEKI – ikviens interesents – veselÄ«bas aprÅ«pes speciālisti, studenti, programmētāji, mārketinga eksperti un citi. Piedalies, laimē kādu no galvenajām balvām un izmaini pasauli ar tehnoloÄ£ijām!

PAR PASĀKUMU

Act In Space ir 24h hakatons, ko radīja CNES (Francijas Valsts kosmosa aģentūra) un ESA (Eiropas Kosmosa aģentūra). Tas notiek visā pasaulē reizi 2 gados. Katra dalībvalsts organizē vietēja mēroga hakatonu, kura uzvarētājs piedalās starptautiskajā finālā. Šis Facebook pasākums ir veltīts komandām Latvijā. Uzvarētāji varēs prezentēt prototipu Act in Space pasaules finālā.
Kosmosā balstīti risinājumi aptver plašu nozaru spektru – veselības aprūpi, aviāciju, mākslīgo intelektu, telekomunikācijas, loģistiku u.c. Kosmosa resursiem ir būtiska nozīme daudzos uz Zemes notiekošajos procesos. Mēs palīdzēsim izprast kosomosa tehnoloģiju darbību un izmantot šīs zināšanas prototipēšanā.

NORISE

No 13. – 14. novembrim komandas strādās pie izaicinājumiem, ko izvirzÄ«juÅ¡i globālā Act in Space organizatori. MērÄ·is – radÄ«t prototipu.
Dalībnieki strādās komandās līdz 5 cilvēkiem. Viņus atbalstīs mentori, kas ir dažādu nozaru eksperti.
IZAICINĀJUMI – https://actinspace.org/
BALVAS, BALVAS, BALVAS!
1) Komanda no Latvijas iegūs biļeti uz Tulūzu, lai prezentētu tur savu prototipu globālajā finālā līdz ar citu valstu komandām un iegūt kādu no zemāk minētajām grandiozajām balvām.
LIELĀ FINĀLA BALVAS
2) #AIS2020 LIELĀ BALVA – Vai esat kādreiz sapņojis, ka varētu brīvi lidot gaisā kā astronauts? Iegūstiet savu biļeti, lai gūtu pieredzi bezsvara stāvoklī ar Airbus A310 Zero G!
3) Airbus uzņēmējdarbības balva – Airbus uzņēmējdarbības balvas ieguvēji no Airbus OneAtlas digitālās platformas saņem no satelīta atvasinātus datus €100 000 vērtībā.
4) Airbus inovāciju balva – Iegūstiet lidojuma apmācību sesiju ar A320 simulatoru, apmeklējiet satelīta integrācijas telpu un 3D objektus.
5) SUEZ Vides balva – Atklājiet nozīmīgo lomu, kas apkārtējās vides aizsardzībā ir ūdenim, atklājiet SUEZ aizkulises!
un daudzas citas balvas.

MENTORI
IT, elektronikas un vides novērošanas jomu eksperti, biznesa attīstības speciālisti un Latvijas Kosmosa Industrijas Asociācijas (LAIK) dalībnieki. Būs iespējams arī sazināties ar ekspertiem ārzemēs. Mentorus izziņos drīz.
PROGRAMMA – drīz izziņosim plānu. Atklāšana būs 13.11. plkst. 18.00 pēc Rīgas laika.

ORGANIZATORI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas hakatonu organizē LIAA, IZM, LAIK. AtbalstÄ«tāji – ERAF un RÄ«gas Tehniskā Universitāte.

Atbalsts

    Reģistrēties