• Mans Profils
lv

Aicina apmeklēt praktisku darbnīcu.

Aicina apmeklēt praktisku darbnīcu.

Ventspils un Ventspils novada uzņēmēji aicināti apmeklēt praktisku darbnīcu 28.novembrī, plkst. 09:30, Ugāles tautas namā “Gaisma”, Ugālē, Ventspils novadā.

LIAA Ventspils biznesa inkubators un Ventspils novada pašvaldība rīko pasākumu Ventspils un Ventspils novada uzņēmējiem, lai veicinātu uzņēmēju savstarpējo sadarbību, kā rezultātā būtu iespēja rasties jauniem produktiem/pakalpojumiem, kā arī atbalstīt uzņēmējus izaugsmē.

Pasākuma ietvaros norisināsies praktiskas darbnīcas, kuras būs vērstas uz uzņēmēju izaugsmi, savstarpējo sadarbību izveidošanu un jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanu.

Praktiskās darbnīcas vadīs 3 treneri:

1. Darbnīca “Biznesa efektivitāte mērķi un KPI” Valters Gražulis- pārdošanas treneris

2008. gadā Valters dibināja WIN partners uzņēmumu. Viņš palīdz uzņēmumiem izveidot un attīstīt pārdošanas un vadības procesus, izstrādāt un ieviest organizācijas stratēģiju

2. Darbnīca “Degt bet neizdegt” Agnija Šmite- drosmes un komunikācijas trenere

Agnija palīdz uzņēmumu komandām trenēt iekšējo drosmi, attīstīt sevī apzinātību,  stiprināt savstarpējo komunikāciju un komandas sadarbību. Vairāk kā 20 gadu pieredze vadošajos uzņēmumos kā Grindeks, Gutta, Narvesen, u.t.t.

3. Darbnīca “Sadarbība un pašprezentācija” Liene Ločmele- komunikācijas trenere

Liene palīdz komandām attīstīt argumentācijas, kritiskās domāšanas un publiskās runas prasmes.

Detalizēta programma un obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 27. novembrim: https://business.gov.lv/pasakums/darbnica-ugale-efektiva-partneriba-jaunu-uznemejdarbibas-risinajumu-un-merku-sasniegsana

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Papildu informācija:

Eva Fībiga-Zikova,
Vecākā projektu vadītāja, Biznesa inkubatoru departaments,
Ventspils biznesa inkubators
Tālrunis: 62400906
E-pasts: eva.fibiga-zikova@liaa.gov.lv

Atbalsts

    Reģistrēties