• Mans Profils
lv

AICINA PIETEIKTIES APGŪT UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBAS PAMATUS SAVAS BIZNESA IDEJAS ATTĪSTĪBAI.

AICINA PIETEIKTIES APGŪT UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBAS PAMATUS SAVAS BIZNESA IDEJAS ATTĪSTĪBAI.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubatorā turpinās jauno dalībnieku uzņemšana pirmsinkubācijas programmā, kas biznesa ideju autoriem un jauniem uzņēmējiem sniedz iespēju mentora vadībā izstrādāt detalizētu rīcības plānu biznesa attīstībai.

Pirmsinkubācijas (PINK) programma ir 6 mēnešus ilga bezmaksas apmācību programma, kuras laikā notiek tiešsaistes nodarbības grupā un dalībnieku konsultēšana individuālās mentoringa sesijās. Grupu nodarbības plānotas divas reizes mēnesī no plkst. 17:30  -19:00. Pēc katras nodarbības dalībnieki tiks aicināti uz individuālu konsultāciju ar programmas vadītāju, lai apzinātu, kā iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot praktiskā darbībā.

“Programmas ietvaros būvējam savas idejas ietvaru, kura ļauj mums izprast primāri sasniedzamos mērķus un kā to ir iespējams paveikt. Kopā meklēsim atbildes uz jautājumiem: Kam, kur un cik daudz mans produkts/pakalpojums ir nepieciešams? Cik, kā un kur varu nodrošināt produkta/pakalpojuma ražošanu? Kas man nepieciešams, lai varētu uzsākt savu biznesu un produkta ražošanu? Kas, kur un kādi ir mani konkurenti? Vai un kā mans produkts/pakalpojums var būt īpašs vai citāds? Cik un par kādu cenu produkts/pakalpojums jāpiedāvā pircējiem? Apkopojot iegūtās atbildes, kopīgi veidosim stratēģiju, kā produktu/pakalpojumu virzīt tirgū,” par programmas saturu informē Inese Skapste.

Visi interesenti, kas vēlas spert pārdomātus soļus jau esošas saimnieciskās darbības attīstībai vai noskaidrot savas biznesa idejas potenciālu, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Inesi Skapsti, lai iepazītos ar programmas ieguvumiem un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai.

Pieteikties uz konsultāciju var rakstot uz e-pasta adresi inese.skapste@liaa.gov.lv vai zvanot pa tālruni +371 26408469.

Pieteikumu iesniegšana dalībai pirmsinkubācijas programmā norisināsies līdz 21. martam vai ilgāk – līdz tiks saņemti 15 pieteikumi.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: ŠEIT
Par pirmsinkubācijas programmu: ŠEIT

Atbalsts

    Reģistrēties