• Mans Profils
lv

AICINĀM APMEKLĒT VENTSPILS TEHNIKUMU IZZINOŠĀ EKSKURSIJĀ.

AICINĀM APMEKLĒT VENTSPILS TEHNIKUMU IZZINOŠĀ EKSKURSIJĀ.

Aicinām pieteikties topošos audzēkņus un viņu vecākus, klases un interesentu grupas apmeklēt Ventspils Tehnikumu – doties ekskursijā pa skolu, lai iepazītu mācību iestādes piedāvātās iespējas.

Ventspils Tehnikuma moto ir “Darbs pārvar visu!”. Mūsu mērķis ir būt mūsdienīgam, uz zināšanām un kvalitāti balstītam profesionālās un mūžizglītības pakalpojumu sniedzējam. Mēs rūpīgi strādājam, lai mūsu audzēkņiem tiktu piedāvātas daudzpusīgas zināšanas un darba tirgū augsti novērtētas prasmes.

Ventspils Tehnikums – tā ir mūsdienīga, prestiža, inovācijās un radošumā balstīta profesionālās izglītības iestāde, kuru ir vērts izvēlēties kā nozīmīgu soli savas karjeras veidošanas nodrošināšanā.  Droša, mūsdienīga un atbalstoša mācību vide, talantīgi pedagogi un augsti standarti, sadarbība mērķu sasniegšanā, dinamiskums un personības veidošana ir mūsu galvenās vērtības.

Ekskursijas laikā visiem interesentiem un topošajiem audzēkņiem sniegsim iespējas uzzināt par pieejamajām mācību programmām, iepazīstināsim ar skolu, nodrošināsim iespēju iepazīt esošos audzēkņus un pedagogus. Sniegsim atbildes par prakses iespējām Latvijā un ārvalstīs, kā arī par skolas dzīvi kopumā.

Informatīvās ekskursijas tiek rīkotas ar mērķi, lai iepazīstinātu topošos audzēkņus ar mācību programmu iespējām, sniegtu informāciju par mācību procesu, tā prasībām, vidi, par brīvā laika pavadīšanas iespējām pēc mācībām, dienesta viesnīcu, stipendijām, kā arī par iespējām karjeras veidošanā pēc tehnikuma absolvēšanas.

Lai pieteiktos ekskursijai, lūdzam sazināties, rakstot e-pastu uz karjera@ventspilstehnikums.lv vai zvanot pa tālruni 63622663.   

Plašāka informācija par iespējām, Ventspils Tehnikuma piedāvājumiem un citiem jaunumiem pieejama sociālo tīklu kontos – “Facebook” un “Instagram” un mājas lapā www.ventspilstehnikums.lv, kur pieejama arī iespēja doties virtuālā tūrē pa skolas mācību telpām un dienesta viesnīcu.

Atbalsts

    Reģistrēties