• Mans Profils
lv

Apmācības “Datu iegūšana ar Python”.

Apmācības “Datu iegūšana ar Python”.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs aicina pieteikties apmācībām “Datu iegūšana ar Python”, pēc kuru pabeigšanas ir iespēja pretendēt uz darba vietu mākslīgā intelekta uzņēmumā SIA “Asya”, analizējot dažādus datus, sākot ar emociju atpazīšanu no biometriskajiem marķieriem, un beidzot ar auto bojājumu pārbaudi fotogrāfijās.


Apmācības “Datu iegūšana ar Python” vadīs uzņēmuma pētnieki Valters Vēciņš un Māris Ancāns. Lai pieteiktos apmācībām, nepieciešamas angļu valodas zināšanas, labas datorprasmes, kā arī spēja noturēt uzmanību un analizēt sarežģītus uzdevumus. Priekšrocība, piesakoties apmācībām, ir programmēšanas un statistiskās analīzes zināšanas, bet vissvarīgākā tomēr ir motivācija un vēlēšanās apgūt Python programmēšanas valodu un datu apstrādi. Apmācības plānots uzsākt 29. martā, un tās notiks pirmdienu un trešdienu vakaros, kopā aptverot 40 akadēmiskās stundas. Par apmācību pabeigšanu dalībniekiem tiks izsniegts sertifikāts. Vairāk informācijas un pieteikšanās: vatp.lv/apmacibas-un-parkvalifikacija.


SIA “Asya” ir uzņēmums, kas rada uz mākslīgo intelektu bāzētu lietotni, kas spēj atpazīt cilvēku balsis un sniedz atsauksmes par teiktā ietekmi uz apkārtējiem. “Uzņēmumā tiek veikti pētījumi un meklēti risinājumi interesantām un izaicinošām problēmsfērām. Ikdienas darbā ir ļoti aizraujoši katru dienu iemācīties ko jaunu,” par darbu uzņēmumā stāsta Valters Vēciņš.


Ventspils Biznesa atbalsta centrs jau trešo gadu sniedz praktisku atbalstu topošajiem un esošajiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares uzņēmējiem, piesaistot un apmācot potenciālos darbiniekus ar vai bez priekšzināšanām. Jebkurš interesents ir aicināts pieteikties apmācībām, kas tiek īstenotas projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas“ (Nr. UIA03-250) ietvaros, ar iespēju kardināli mainīt savu karjeras ievirzi.

Piesakies apmācībām “DATU IEGŪŠANA AR PYTHON” līdz 24. martam! Pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots.

Piesakies: vatp.lv/apmacibas-un-parkvalifikacija

Par darba iespējām pēc apmācībām lasi: bit.ly/30wHe92


Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties