• Mans Profils
lv

Uzņēmumi.

0

Pieejamās Vakances

SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) ir lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, kas jau vairāk nekā 55 gadus darbojas neaizsalstošajā Ventspils ostā. VNT zīmols nav tikai logotips vai nosaukums. Tas ir domāšanas veids, kas vieno mūsu klientus, piegādātājus, akcionārus un darbiniekus.

VNT strādā ne tikai pēc augstākajiem starptautiskajiem drošības un kvalitātes standartiem, pieņemot un uzglabājot Krievijas un citu NVS valstu naftas produktus un pārkraujot tos kuģos no visas pasaules, bet stingri ievēro arī godīgas komercprakses un korupcijas novēršanas principus. Uzņēmums rīko atklātus konkursus, sniedz caurskatāmas atskaites, ievēro noslēgto līgumu nosacījumus un nodrošina atklātas un pārbaudītas informācijas sniegšanu klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un sabiedrībai.

VNT atbalsta atklātu, godīgu un taisnīgu konkurenci uzņēmēju un piegādātāju starpā. Darbuzņēmēji un piegādātāji tiek izvēlēti, pamatojoties uz viņu kvalifikāciju un iemaņām, kas nepieciešamas darbu vai pakalpojumu veikšanai, viņu sniegto piedāvājumu komerciālo konkurētspēju, kā arī uz viņu reputāciju un uzticamību.

Ventspils nafta terminals (VNT) is the largest and the most technologically advanced crude oil and petroleum product transhipment company in the Baltic States operating for more than 55 years in the ice-free port of Ventspils. VNT brand is not just a logo or name. It is a state of mind uniting the company's customers, suppliers, shareholders and employees.

VNT works not only in accordance with the highest international safety and quality standards when receiving and storing petroleum products from Russia and other CIS countries and loading them onto tankers for international destinations, but also strictly follows the principles of fair business practice and anti-corruption environment. The company organizes open tenders, provides transparent reports, fulfills conditions of the concluded contracts and ensures open and verified information flow to the customers, cooperation partners, employees and community.

 • Projektu vadītājs/-a
  Amats
  1700 €
  alga mēnesī (bruto)
0

Pieejamās Vakances

SIA "Azeron" ir Ventspilī bāzēts videospēļu kontrolieru ražotājs, kas savu produkciju eksportē uz vairāk kā 70 valstīm visā pasaulē.

 • Mārketinga projektu vadītājs
  Amats
  1404.49 - 2859.22 €
  alga mēnesī (bruto)
 • Mārketinga projektu asistents
  Amats
  702.25 - 1404.49 €
  alga mēnesī (bruto)
0

Pieejamās Vakances

SIA "Bucher Municipal" ir starptautisks mašīnbūves uzņēmums, kas veic komunālo automašīnu ražošanu. Ventspilī savu darbību veic jau vairāk kā 15 gadus, uzņēmuma sākotnējais nosaukums - SIA “Bucher Schoerling Baltic”. Ražotnē pilna cikla ražošanas process tiek veikts sešiem komunālo automašīnu modeļiem. SIA "Bucher Municipal" ir pēc apgrozījuma lielākais mašīnbūves nozares uzņēmums Latvijā ar straujāko izaugsmi pēdējo trīs gadu laikā.

2019. gadā uzņēmumā tika saražotas 1000 ielu tīrāmās mašīnas, atklāta jauna ražošanas ēkas piebūve, pabeigta testa laukuma iekārtošana, kā arī izbūvēta speciāla zona, kurā uzstādīta unikāla gatavo mašīnu testēšanas iekārta.
Koncerna “Bucher Industries” divīzija “Bucher Municipal” ir Eiropas tirgus līderis, kas ražo komunālos transportlīdzekļus ielu un sniega tīrīšanai. “Bucher Industries” nodarbina 13000 darbiniekus visā pasaulē, Ventspils uzņēmumā strādā 350 darbinieki.

Uzņēmuma pirmajos darbības gados tika veikta atsevišķu detaļu un komponenšu montāža, bet vēlākajos gados tika paplašināts ražošanas process, uzņēmuma darbībā tika iekļauti metālapstrādes, metināšanas un virsmas apstrādes procesi. Tika paplašināta ražotnes teritorija, izbūvēts testa laukums, nodrošinātas metināšanas darbavietas ar augstas kvalitātes konduktoriem un metināmajiem aparātiem, instalētas metālapstrādes un virsmas apstrādes iekārtas.
2015. gada novembrī no ražošanas līnijas nonāca pirmā gatavā mašīna, kas paredzēta ielu uzkopšanai, ar vismazāko tilpni no visām Ventspilī ražotajām – 1 m3. Tā bija pirmā automašīna, kas tika pilnībā samontēta Ventspilī. Šobrīd pilna cikla ražošanas process tiek veikts automašīnām no 1 m3 līdz 4 m3 ietilpībai.

 • Lāzergriešanas iekārtu operatora palīgs
  Amats
  No 925 €
  alga mēnesī (bruto)
 • Metinātājs (nerūsējošā tērauda un melnā metāla metinātājs ar pieredzi MIG / MAG metināšanas procesos)
  Amats
  No 930 €
  alga mēnesī (bruto)
 • Montāžas atslēdznieks
  Amats
  880 - 1030 €
  alga mēnesī (bruto)
 • Autoelektriķis - elektroauto montāžas atslēdznieks
  Amats
  880 - 1200 €
  alga mēnesī (bruto)
0

Pieejamās Vakances

SIA “CRYOGENIC AND VACUUM SYSTEMS” - pētniecības un ražošanas uzņēmums. Mēs strādājam kopš 2014. gada.
Uzņēmuma pamatdarbība:
- Zinātniskās un pētniecības darbības kosmosa tehnikas testēšanas jomā
- Sublimācijas iekārtu ražošana
- Iekārtu ražošana kosmosa testiem
- Individuālu iekārtu izgatavošana.

0

Pieejamās Vakances

FORTA PRO piedāvā progresīvus ārpus būvlaukuma būvniecības risinājumus, kuros tiek izmantotas modulārās būvniecības priekšrocības. Uzņēmuma profesionālo darbinieku radītie metāla rāmju moduļi ir ļoti izturīgi, viegli uzstādāmi un ļauj līdz minimumam samazināt neērtības apkārtējo ēku ekspluatācijā.

 • Ģimenes ārstu prakse
0

Pieejamās Vakances

Ģimenes ārsta prakse Ventspilī/Ventspils rajonā meklē ārsta palīgu.
Ārsta palīgam jābūt sertificētam.

Darba laiks: pusslodze
Darba alga: 500 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas)
Darba vieta: Ventspils/Ventspils rajons

Lūgums sūtīt CV uz e-pastu ludmila.bernsteine@gmail.com

0

Pieejamās Vakances

2

Pieejamās Vakances

Rimi Latvia ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem valstī. Mums ir plašas iespējas, ko piedāvāt mūsu darbiniekiem, lai tu pievienotos un paliktu kopā ar mums. Mēs atbalstām tavu vēlmi attīstīties un sasniegt vairāk. Mēs visi esam uzticīgi trīs kopīgām vērtībām: vienkāršībai, aizrautībai un uzņēmībai. Ja tās ir arī tavas vērtības, šeit tu sastapsi daudz līdzīgi domājošu un draudzīgu kolēģu.

 • Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
  Amats
  3.3 - 3.9 €
  alga mēnesī (bruto)
 • Pavārs
  Amats
  3.5 - 4 €
  alga stundā (bruto)
 • Konditors
  Amats
  3.5 - 4 €
  alga stundā (bruto)
4

Pieejamās Vakances

Uzņēmums SIA „HansaMatrix Ventspils” ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un pilnu ražošanas pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmuma produktu klāstu veido datu tīklu iekārtas, interneta „ierīces” (Internet of Things), industriālās sistēmas un citas augstas pievienotās vērtības tirgus segmenta iekārtas.

0

Pieejamās Vakances

Atbalsts

Reģistrēties