• Mans Profils
lv

Ilzes Mednes lekcija Ventspils uzņēmējiem: “Šodienas izvēles ir rītdienas rezultāts”.

Ilzes Mednes lekcija Ventspils uzņēmējiem: “Šodienas izvēles ir rītdienas rezultāts”.

2020. gada 25. novembrī plkst. 14:30 notiks tiešsaistes lekcija Ventspils uzņēmējiem – 2 stundu investīcija sava uzņēmuma attīstībā: “Šodienas izvēles ir rītdienas rezultāts”.

Lekciju vadīs Ilze Medne, HR Podkāsta vadītāja, Luminor līderības jomas vadītāja Baltijā, karjeras stratēģe, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi personāla vadībā un līderībā.

Lekcijā tik aplūkoti šādi jautājumi:

– Kādi ir šodienas cilvēku vadības izaicinājumi?

– Ko nozīmē prasmju pārkvalifikācija un kā to ieviest savā uzņēmumā?

– Kādi soļi jāveic tagad, lai būtu interesants darba devējs rīt?

LIVIN Ventspils kontaktpunkta pārstāvis informēs par darba sludinājumu pievienošanas aktualitāti mājas lapā www.livinventspils.lv.

Un Ventspils Biznesa atbalsta centrs informēs par pārkvalifikācijas iespējām Ventspilī.

Programma un pieslēgšanās adrese tiks izsūtīta, kad saņemsim Jūsu aizpildītās anketas atbildes!

Lai pieteiktos lekcijai, jāaizpilda pieteikuma anketa: https://bit.ly/35smgM1.

Vairāk informācijas pa tālruni: 25484825, rakstot uz e-pastu: livin@ventspils.lv vai apmeklējot mājas lapu: www.livinventspils.lv.

Šī aktivitāte tiek īstenota Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” Projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Nr. UIA03-250 ietvaros, sadarbojoties 10 partneriem no Ventspils un Valmieras. Projektā tiks realizēti virkne inovatīvu risinājumu ar mērķi vietējā ekonomikā radīt jaunas darba vietas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas šodienas un nākotnes darba tirgū.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties