• Mans Profils
lv

Piesakies bezmaksas tiešsaistes informatīvajam semināram.

Piesakies bezmaksas tiešsaistes informatīvajam semināram.

“Kas ir CNC frēze un ko ar to vari paveikt”

“Kas ir CNC frēze un ko ar to vari paveikt?”

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” sadarbībā ar SIA “Aspired” aizvadītā gada rudenī atklāja Ventspils Prototipēšanas darbnīcu, kuru iedzīvotāji, studenti, jaunizveidoti uzņēmumi, kā arī citi entuziasti līdz šī gada 1. novembrim aicināti izmantot bez maksas. Prototipēšanas darbnīca atklāta projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Nr.UIA03-250) ietvaros. 

Lai veicinātu interesentu iesaisti nozarē, šī gada 2. jūlijā, pulksten 16.00-18.00 tiek rīkots bezmaksas tiešsaistes seminārs “Kas ir CNC frēze un ko ar to vari paveikt?”.

Semināra saturs:

  • Ievads par CNC frēzēm un to tipiem;
  • Pārskats par CNC iekārtu, kas ir pieejama Prototipēšanas darbnīcā;
  • Piemēri, ko var izgriezt, izmantojot CNC;
  • Pārskats, kādus materiālus var izmantot;
  • Process, kā notiek CNC faila sagatavošana;
  • Tūre pie iekārtas un neliels paraugdemonstrējums;
  • Jautājumi/diskusija.

Piesakies informatīvajam semināram: bit.ly/3vSXYVz!

Prototipēšanas darbnīcas mērķis ir veicināt jaunu produktu izstrādi un ražošanu Ventspilī un Latvijā, tostarp, izglītības tehnoloģiju jomā. Detalizētāka informācija par prototipēšanas darbnīcas piedāvājumu ir pieejama prototype.lv. Lai uzzinātu par aktualitātēm un jaunumiem, sekojiet Ventspils Prototipēšanas darbnīcas Facebook un Instagram kontiem.

Aicinām pieteikties klātienes vai attālinātām konsultācijām, zvanot uz tālruņa numuru +371 20223066 vai rakstot uz e-pasta adresi info@prototype.lv.

Prototipēšanas darbnīca izveidota projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (angliski: “Next Generation Micro cities of Europe” (NextGen Microcities)) Nr.UIA03-250 ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties