• Mans Profils
lv

LIAA INFO stunda.

LIAA INFO stunda.

INFO stundā informēs par iespēju attīstīt biznesa idejas sešus mēnešus ilgā apmācību programmā.

12. augustā plkst. 16:00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubators aicina visus interesentus uz INFO stundu, kurā stāstīs par iespējām attīstīt biznesa idejas pirmsinkubācijas programmā, apgūstot uzņēmējdarbības pamatus tiešsaistes nodarbībās un saņemot pieredzējušu mentoru atbalstu individuālās konsultācijās.

Pirmsinkubācijas (PINK) programma ir sešus mēnešus ilga apmācību programma, kuras dalībnieki apmeklē tiešsaistes nodarbības, apgūstot tādas tēmas kā tirgus pētījums un mērķauditorijas definēšana, finanšu aprēķinu veikšana un cenu stratēģijas izveide, kā arī zīmolvedība un pirmie soļi e-komercijā.

“INFO stundas laikā pastāstīsim arī par citiem pirmsinkubācijas programmas ieguvumiem, piemēram, iespēju apmeklēt papildus trīs dienu apmācības “Biznesa skola” un individuālās mentoringa sesijas ar biznesa konsultantu Jāni Kļaviņu. Kopā aplūkosim un paskaidrosim, kā korekti aizpildīt un iesniegt pieteikuma formu, taču “saldajā ēdienā” baudīsim dalībnieku pieredzes stāstus,” par pasākuma programmu informē vecākā projektu vadītāja Dace Nikmane.

Jaunu dalībnieku uzņemšana pirmsinkubācijas programmā sāksies 1. septembrī un turpināsies līdz būs saņemti 17 pieteikumi. Tā kā vietu skaits ir ierobežots un dalībnieki PINK programmā tiks uzņemti rindas kārtībā, visi interesenti tiek aicināti savlaicīgi sagatavot savus pieteikumus un tos iesniegt jau pirmajās uzņemšanas dienās.

INFO stunda norisināsies tiešsaistē Zoom platformā. Lai piedalītos, dalībniekiem nepieciešams reģistrēties pasākumam LIAA mājaslapā. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma!

Visi interesenti aicināti pieteikties arī uz individuālām konsultācijām, rakstot uz e-pasta adresi inese.skapste@liaa.gov.lv vai zvanot +371 26408469.

LIAA Biznesa inkubatoru mērÄ·is ir atbalstÄ«t jaunu, dzÄ«votspējÄ«gu un konkurētspējÄ«gu uzņēmumu izveidi un attÄ«stÄ«bu. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas SavienÄ«ba Eiropas ReÄ£ionālā attÄ«stÄ«bas fonda projektā “ReÄ£ionālie biznesa inkubatori un RadoÅ¡o industriju inkubators”.

Pieteikties uz pasākumu var šajā saitē: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/informativs-pasakums-pirmsinkubacijas-info-stunda-ventspili

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

Papildu informācija:
Dace Nikmane
LIAA Ventspils biznesa inkubatora
vecākā projektu vadītāja
Saules iela 19, Ventspils
ventspils@liaa.gov.lv
Tālrunis: +371 29874908
Inkubatori.magneticlatvia.lv
facebook.com/LIAAVentspils

Atbalsts

    Reģistrēties