• Mans Profils
lv

LIAA INFO stunda.

LIAA INFO stunda.

Iespēja noskaidrot INFO stundā, vai Ventspils biznesa inkubators ir īstā vieta Tavam biznesam

4. martā plkst. 16:00 Ventspils biznesa inkubators aicina visus interesentus uz INFO stundu, kurā stāstīs par to, kādu atbalstu inkubatorā var saņemt jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori, kā arī informēs par pieteikšanās kārtību un prasībām pretendentiem.

No 1.-22. martam, norisināsies jaunu dalībnieku uzņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoru atbalsta programmās. Lai interesentus iepazīstinātu ar pieejamajiem atbalsta veidiem, pieteikšanās kārtību un prasībām pretendentiem, Ventspils biznesa inkubators organizē tiešsaistes INFO stundu.

“Šajā laikā, kā vēl nekad iepriekš, ir svarīgs atbalsts gan komersantiem, gan arī biznesa ideju autoriem, kuri meklē iespējas realizēt savus projektus. Tāpēc, lai dotu iespēju saņemt LIAA atbalstu biznesa attīstībai plašākam skaitam uzņēmēju, esam palielinājuši uzņemamo komersantu skaitu – šogad inkubācijas programmā uzņemsim 7 jaunos uzņēmējus. Tāpēc aicinu ikvienu komersantu (ne vecāku par 3 gadiem no reģistrācijas brīža), kurš redz nepieciešamību pēc LIAA finansējuma (aprīkojumam, izejmateriāliem, mārketingam u.c. pozīcijām) pieteikties programmā,” stāsta Ventspils biznesa inkubatora vadītāja Liene Kataševska.

“Savukārt pirmsinkubācijas programmas ietvaros būs pieejamas 20 vietas. Aicinu nebaidīties un nākt ar saviem projektiem, lai pārbaudītu to dzīvotspēju. Mēs, inkubatora komanda, esam priecīgi redzēt, ka ventspilniekiem un novada iedzīvotājiem ir tik daudz un dažādas biznesa idejas – gan mājražotāju augstvērtīgie radītie produkti, idejas ražošanas un tūrisma nozarēs, gan idejas par pakalpojumiem vietējam un starptautiskajam tirgum. Aicinām pieslēgties INFO stundai arī tos, kuri šaubās par savām idejām, vai varbūt vēlas kaut ko darīt, bet nav vēl noformulējuši savu biznesa ideju,” turpina inkubatora vadītāja.

Pasākumā būs iespēja iepazīties ar divu inkubatora dalībnieku pieredzes stāstiem. SIA “Games of RA” pārstāvis Artūrs Grīnbergs dalīsies ar pieredzi, kas iegūta, piedaloties inkubācijas programmā. Savukārt pirmsinkubācijas dalībniece Monta Krilova stāstīs, kā 6 mēnešu laikā izdevies izstrādāt gan biznesa modeli, gan produkta prototipu.

INFO stunda norisināsies tiešsaistē Zoom platformā. Lai piedalītos, dalībniekiem nepieciešams reģistrēties, ejot uz http://ej.uz/INFOstundaVEN. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms pasākuma!

Visi interesenti aicināti pieteikties arī uz individuālām konsultācijām, rakstot uz e-pasta adresi ventspils@liaa.gov.lv vai zvanot 62400906.

LIAA Biznesa inkubatoru mērÄ·is ir atbalstÄ«t jaunu, dzÄ«votspējÄ«gu un konkurētspējÄ«gu uzņēmumu izveidi un attÄ«stÄ«bu. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas SavienÄ«ba Eiropas ReÄ£ionālā attÄ«stÄ«bas fonda projektā “ReÄ£ionālie biznesa inkubatori un RadoÅ¡o industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Vairāk par uzņemšanu: https://www.liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori/pieteiksanas
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ
Par inkubācijas programmu: https://youtu.be/jTis0NTX_A0

Papildu informācija:
Dace Nikmane
LIAA Ventspils biznesa inkubatora
vecākā projektu vadītāja
Saules iela 19, Ventspils
ventspils@liaa.gov.lv
Tālrunis: +371 29874908
Inkubatori.magneticlatvia.lv
facebook.com/LIAAVentspils

Atbalsts

    Reģistrēties