• Mans Profils
lv

Nākamā pietura – Kurzeme.

Nākamā pietura – Kurzeme.

Aicinām 16.05.2021. plkst. 20:00 – 21:00 (Pēc Latvijas laika) ikvienu, kas plāno atgriešanos vai apsver iespēju atgriezties Kurzemē uz tiešsaistes tikšanos “Nākamā pietura – Kurzeme”!

Tikšanās laikā interesentiem būs iespēja iepazīties ar remigrantu atgriešanās videotāstiem no Kuldīgas, Skrundas, Ventspils un Liepājas. Pasākuma laikā būs arī iespēja uzzināt par dzīvi dažādās Kurzemes pašvaldībās, satikt Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatori un uzdot sev interesējošos jautājumus par atgriešanās iespējām Kurzemē.

Pasākums “Nākamā pietura – Kurzeme” notiks tiešsaistē Kurzemes plānošanas reģiona un Atgriežos Kurzemē Facebook lapās, kā arī Youtube kanālā: https://www.facebook.com/kurzemesregions/

https://www.facebook.com/atgriezoskurzeme/

https://www.youtube.com/channel/UC_JDXwor5MGfEldYVJh_b9A

Pasākumu rīko Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un Liepājas Speciālo Ekonomisko Zonu, Ventspils pilsētas domes Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas “Livin Ventspils”, Kuldīgas novada pašvaldības iestādi “Kuldīgas Attīstības Aģentūra” un Skrundas pašvaldību. Uz tikšanos!

Kontaktinformācija:
Tel.: 25484825
E-pasts: livin@ventspils.lv

Atbalsts

    Reģistrēties