• Mans Profils
lv

No 1. septembra sākas pieteikšanās LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmā.

No 1. septembra sākas pieteikšanās LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmā.

No 1.-30. septembrim norisināsies jauno dalībnieku uzņemšana LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmā. Šoruden LIAA Ventspils biznesa inkubatorā tiks uzņemti pirmie 18 pieteikuma iesniedzēji, kuri turpmāko 6 mēnešu garumā apgūs uzņēmējdarbības vadības pamatus un attīstīs savas biznesa idejas.

Pirmsinkubācijas (PINK) programma ir sešus mēnešus ilga bezmaksas apmācību programma, kas piemērota biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem.

Programmas atbalsts iekļauj PINK skolu jeb nodarbību ciklu biznesa modeļa izveidei kopā ar biznesa inkubatora komandu, individuālas konsultācijas, Biznesa skolas apmācības (trīs pilnas dienas biznesa pamatu apguvei pieredzējušu uzņēmēju vadībā), koprades telpu izmantošanu un biroja aprīkojumu, uzņēmējdarbības vides iepazīšana caur uzņēmēju pieredzes stāstiem, kā arī dalību Latvijas lielākajā jauno uzņēmēju kopienā.

Jaunu dalībnieku uzņemšana LIAA Ventspils biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmā sāksies 1. septembrī un turpināsies līdz būs saņemti 18 pieteikumi. Tā kā vietu skaits ir ierobežots un dalībnieki PINK programmā tiks uzņemti rindas kārtībā, visi interesenti tiek aicināti savlaicīgi sagatavot savus pieteikumus un tos iesniegt jau pirmajās uzņemšanas dienās.

Pieteikuma veidlapas ir pieejamas LIAA mājas lapā. Kā papildus palīgs tiek piedāvāta arī video instrukcija par to, kā to korekti aizpildīt un iesniegt. 

Visi interesenti aicināti pieteikties arī uz individuālām konsultācijām, rakstot uz e-pasta adresi ventspils@liaa.gov.lv vai zvanot 62400906.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

Papildu informācija:
Dace Nikmane
LIAA Ventspils biznesa inkubatora
vecākā projektu vadītāja
Saules iela 19, Ventspils
ventspils@liaa.gov.lv
Tālrunis: +371 29874908
Inkubatori.magneticlatvia.lv
facebook.com/LIAAVentspils

Atbalsts

    Reģistrēties