• Mans Profils
lv

NOTIKUSI VENTSPILS JAUNO IEDZĪVOTĀJU PĒCPUSDIENA.

NOTIKUSI VENTSPILS JAUNO IEDZĪVOTĀJU PĒCPUSDIENA.

Pirmdien, 23. augustā Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā Pilsētu inovatīvo darbību programmas projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ietvaros, norisinājās jau ceturtā Ventspils jauno iedzīvotāju tikšanās.

Tikšanās laikā pulcējās Ventspils jaunās ģimenes, kopskaitā teju 50 cilvēku, ieskaitot bērnus. Projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” vadītāja Laura Čodere apmeklētājus iepazīstināja ar projektā līdz šim sasniegtajiem rezultātiem, kā arī LIVIN kontaktpunkta pārstāve Ina Servuta informēja par LIVIN kontaktpunktu, tā funkcijām un jaunizveidoto mājaslapu www.livinventspils.lv.

Dr. Ernests Pūliņš-Cinis savā lekcijā “Vides maiņas ietekme uz cilvēka emocionālo stāvokli” spilgti iezīmēja tās problēmas, ar kurām cilvēki var saskarties, mainot ierasto vidi.

Jaunrades nama pārstāve Ineta Kalniņa interesantā veidā raisīja diskusiju klātesošo vidū par Ventspils vēsturiskajām un mūsdienu ēkām un to atrašanās vietām, par nodarbībām bērniem un jauniešiem, kā arī par pašvaldības iestādēm, kurās var saņemt nepieciešamos pakalpojumus.

Galvenais pasākuma mērķis bija veicināt jaunu kontaktu veidošanos un sadraudzību ģimeņu starpā. Pasākuma apmeklētāji atzina, ka ļoti vērtīgi, atgriežoties savā pilsētā vai, uzsākot dzīvi jaunā pilsētā, ir līdzcilvēki, kopības sajūtas veidošana, tikšanās ar jauniem cilvēkiem un informatīvais atbalsts.

Tā kā pasākums tika rīkots draudzīgs ģimenēm ar bērniem, mazie apmeklētāji varēja veidot visdažādākā lieluma burbuļus kopā ar SIA “Mārtiņa burbuļi”, krāsot zīmējumus, saņemot dāvaniņas ar Ventspils simboliku, kā arī nobaudot gardumus.

Pasākuma organizētāji pateicas visiem jaunajiem Ventspils iedzīvotājiem, kuri apmeklēja šī projekta ietvaros pēdējo un noslēdzošo saliedēšanās pasākumu, aktīvi piedalījās diskusijās, uzdeva jautājumus, dalījās ar savu pieredzi un lika pasākumam kļūt par svētkiem! Ventspils pilsēta rūpējas un gaida ikvienu, kurš vēlas atgriezties mājās vai kļūt par jauno ventspilnieku! Pilsētas bagātība ir tās iedzīvotāji! Tāpēc veidosim pilsētu kopā!

Vairāk par projektu – https://www.ventspils.lv/lat/investicijas_un_projekti/nextgen_microcities/

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Vairāk informācijas:
Ina Servuta
LIVIN Ventspils kontaktpunkts
Tālr. 25484825
livin@ventspils.lv
www.livinventspils.lv
www.facebook.com/livinventspils

Atbalsts

    Reģistrēties