• Mans Profils
lv

NOTIKUSI VENTSPILS JAUNO IEDZĪVOTĀJU TIKŠANĀS.

NOTIKUSI VENTSPILS JAUNO IEDZĪVOTĀJU TIKŠANĀS.

Pirmdien, 28. augustā Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā norisinājās jau piektais Ventspils jauno iedzīvotāju tikšanās pasākums.

Tikšanās laikā pulcējās Ventspils jaunās ģimenes, kā arī tie, kuri pēc ilgāka laika ārzemēs, ir atgriezušies atpakaļ dzimtenē, Ventspilī, kopskaitā teju 60 cilvēku, ieskaitot bērnus. LIVIN Ventspils kontaktpunkta pārstāve Ina Servuta informēja par LIVIN kontaktpunktu, tā funkcijām, mājaslapu www.livinventspils.lv un dalījās ar savu pārcelšanās pieredzes stāstu.

Pasākuma vadītājs Juris Jope dalījās arī ar savu pārcelšanās pieredzi un informēja jaunos ventspilniekus par visdažādākajām iespējām un aktualitātēm Ventspilī. Juris Jope iedrošināja arī klātesošos dalīties ar saviem pārcelšanās un atgriešanās stāstiem.

Pasākuma apmeklētāji piedalījās orientēšanas aktivitātē Piejūras brīvdabas muzeja teritorijā un bija jūtams īsts sacensību gars.

Vakara izskaņā tika rakstīti novēlējumi un ar lentītēm rotāti puķu podiņi. Tika baudīti gardi ēdieni, dzērieni un svētku kliņģeris.

Pasākuma mērķis bija atjaunot kopības sajūtu, veicināt jaunu kontaktu veidošanos un sadraudzību ģimeņu starpā. Pasākuma apmeklētāji atzina, ka ļoti vērtīgi, atgriežoties savā pilsētā vai, uzsākot dzīvi jaunā pilsētā, ir līdzcilvēki, kopības sajūtas veidošana, tikšanās ar jauniem cilvēkiem un informatīvais atbalsts.

Pasākuma laikā bērni varēja veidot dažāda lieluma ziepju burbuļus, bija iespēja apgleznot sejas, krāsot zīmējumus, doties dārgumu medībās, baudīt dažādus gardumus un pavadīt laiku plašajā Piejūras brīvdabas muzeja teritorijā.

Pasākuma organizētāji pateicas visiem jaunajiem Ventspils iedzīvotājiem, kuri apmeklēja satikšanās un saliedēšanās pasākumu, dalījās ar savu pieredzi un stāstiem, uzdeva jautājumus, aktīvi iesaistījās radošajās un sportiskajās aktivitātēs un lika pasākumam kļūt par svētkiem! Ventspils pilsēta rūpējas un gaida ikvienu, kurš vēlas atgriezties mājās vai kļūt par jauno ventspilnieku! Pilsētas bagātība ir tās iedzīvotāji! Tāpēc veidosim pilsētu kopā! Un uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Atbalsts

    Reģistrēties