• Mans Profils
lv

Organizācijām iespēja pieteikties programmai “Ģimenei draudzīga darbavieta”.

Organizācijām iespēja pieteikties programmai “Ģimenei draudzīga darbavieta”.

Jau vairāk nekā 150 darba devēji* ir pieteikušies un ieguvuši pozitīvu novērtējumu Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts atbalsta programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta. Programmas mērķis ir sekmēt tādas darba vides kultūras attīstību Latvijā, kas ir empātiska, cilvēcīga un saprotoša, vienlaikus piedāvājot instrumentus gan darba devēja esošās darba vides novērtējumam, gan finansiālu palīdzību dažādu atbalsta pasākumu ieviešanā darbiniekiem.

Programmas īstenotājs nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” aicina ikvienu organizāciju izmantot iespēju pieteikties programmā un pretendēt uz statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, kam var pretendēt ikviena organizācija, kura nodarbina vismaz vienu darbinieku – gan privātuzņēmumi, gan valsts un pašvaldību iestādes, kā arī nevaldības organizācijas.

Statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieguvēji tiek noteikti nevis vienu reizi gadā, bet jebkurā brīdī uzreiz pēc “Gimenei draudzīga darbavieta” pašvērtējuma anketas aizpildīšanas un pieteikuma iesniegšanas. Pieteikties šim novērtējumam var visa gada garumā. Statuss “Gimenei draudzīga darbavieta” tiek piešķirts uz diviem gadiem.

Iesaistoties “Ģimenei draudzīga darbavieta” kopienā, darba devējs iegūst iespēju:

  • aizpildīt pašvērtējuma anketu un objektīvi novērtēt, cik ģimenei draudzīga ir organizācija;
  • saņemt konsultatīvu un praktisku atbalstu pārmaiņu ieviešanā, kas vērstas uz ģimenei draudzīgu principu attīstību savā darba vietā.

Saņemot statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, darba devējam ir iespēja:

  • veidot pozitīvu savas organizācijas reputāciju un atbalstot darba ņēmējus ar Latvijas un pasaules labajām praksēm;
  • piedalīties pieredzes apmaiņās, meistarklasēs un tīklošanās pasākumos ar citiem darba devējiem;
  • smelties idejas labo pieredžu katalogā (pamatojoties uz programmas dalībnieku apkopotajām labajām praksēm savās organizācijās);
  • konsultēties ar iniciatīvai piesaistītajiem konsultantiem – nozares ekspertiem;
  • saņemt finansējumu darbinieku atbalsta pasākumu īstenošanai.

Par darba devēja ieguvumiem, iesaistoties programmā un saņemot statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”,  lūdzam noskatīties video: https://ej.uz/6u4x.

Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu, reģistrējoties platformā www.vietagimenei.lv, lapas augšējā labajā stūrī klikšķinot uz “Pieslēgties” vai ejot uz https://app.vietagimenei.lvPieslēgšanās platformai notiek caur portālu latvija.gov.lv.📚 Programmu 2023. gadā īsteno Ventspils Augsto tehnoloģiju parks. Programmu administrē Sabiedrības integrācijas fonds www.sif.gov.lv.

* Ar visiem “Ģimenei draudzīga darbavieta” statusu ieguvušajiem darba devējiem var iepazīties šeit: “Programmas dalībnieki”. Ja Jūsu organizācija jau ir ieguvusi statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”, vēlamies pateikties Jums par ieguldījumu ģimenei draudzīgas sabiedrības veidošanā! 

Plašāka informācija:

Deniss Baranovs,
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks
tālrunis: 27034326; e-pasts: deniss.baranovs@vatp.lv

Atbalsts

    Reģistrēties