• Mans Profils
lv

STARPTAUTISKAIS ALTERNATĪVO DEGVIELU HAKATONS.

STARPTAUTISKAIS ALTERNATĪVO DEGVIELU HAKATONS.

VIETA
Ventspils, Latvia | Online

DALĪBAS MAKSA
Bezmaksas

VALODA
angļu

Hakatons ir unikāla iespēja studentiem, uzņēmējiem, ilgstpējības entuziastiem 48 stundu laikā radītu inovatīvas idejas, kā padarīt ostas videi draudzīgākās ar alternatīvām degvielām, kā arī gudrākas ar viediem mobilitātes risinājumiem.

No 8. līdz 10. decembrim Ventspilī notiks Alternative Fuels hakatons, kas pulcē Baltijas jūras reģiona spožākos prātus, lai padarītu savas ostas vēl modernākas un zaļākas. Hakatons norisināsies gan Ventspils Augstkolā klātienē, kā arī attālināti, lai ikviens varētu piedalīties sev ērtā formātā.

Dalība hakatonā ir bez maksas, pie tam jebkura komanda var pretendēt uz naudas balvām (fonda apmērs 1500 EUR).

Alternative Fuels hakatonā laikā tiks nodrošināta iespēja strādāt pie risinājuma ar jomas pārstāvju palīdzību-mentoringu, lai spētu izveidot patiešām radošus un noderīgus risinājums. Hakatonam var pieteikties ikviens, kurš gatavs doties pretī izacinājumiem. Reģistrējies dalībai jau tagad!

Pieteikties iespējams arī individuāli, jo pasākums pirmajā dienā, 8.decembrī, sāksies ar darbu pie komandu izveides un izaicinājumu izvēles, kā arī pirmo ideju ģenerēšanu.

Otrajā un trešajā dienā komandas varēs pilnveidot savas idejas ar mentoru ieteikumiem un palīdzību. Noslēdzošās dienas pēcpusdienā notiks ideju prezentēšana žūrijas loceklļiem, kuri vērtēs paveikto darbu.

Hakatona aktualitātem var sekot līdzi sociālo tīklu platformās Facebook, Instagram un pasākuma mājaslapā.

Šī ir iespēja ikvienam veicināt ostu ilgtspējīgu attīstību, vienlaikus paplašinot savas zināšanas, prasmes un kontaktu loku, piesakies!

Hakatonu organizē nodibinājums “Ventspils Augsto Tehnoloģiju parks” sadarbībā ar “Basaful”, kā daļu no “Blue Supply Chains”, #C019, Interreg Baltijas jūras reģiona programmas.

Atbalsts

    Reģistrēties