• Mans Profils
lv

LIAA Ventspils biznesa inkubators.

LIAA Ventspils biznesa inkubators.

 

LIAA Ventspils biznesa inkubatora sniedz BEZMAKSAS atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai fiziskām personām un jaundibinātiem komersantiem Ventspilī un Ventspils novadā.

 

PIRMSINKUBĀCIJA ir 6 mēnešu ilga apmācību programma uzņēmējdarbības prasmju apgūšanai. Tā ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Papildus nodarbībām grupā, programma piedāvā individuālās konsultācijas, kuru laikā dalībniekiem ir iespēja pieredzējušu mentoru vadībā izstrādāt jau detalizētu rīcības plānu biznesa idejas attīstībai.
https://inkubatori.magneticlatvia.lv/pirmsinkubacija/

 

INKUBĀCIJAS programmā komersantiem, kuri reģistrēti Latvijas Republikas Komercreģistrā ne ilgāk par 3 (trīs) gadiem, pieejams līdzfinansējums 50 % apmērā pakalpojumu, iekārtu un aprīkojuma iegādei un 30 % apmērā izejmateriālu iegādei. Programmas dalībniekiem paveras plašas iespējas apmeklēt gan padziļinātas apmācības, gan nozares ekspertu un mentoru konsultācijas.
https://inkubatori.magneticlatvia.lv/inkubacija/

 

 

 

LIAA BIZNESA INKUBATORI PIEDĀVĀ:

Atpazīstamība un redzamība Gūsti plašāku atpazīstamību zem Magnetic Latvia Biznesa inkubatori zīmola – klientu atpazīstamības pasākumos, nozaru izstādēs, medijos u.c.
Lielākais kopstrādes tīkls Latvijā Izmanto LIAA biznesa inkubatoru kopstrādes telpas darbam, sanāksmēm un lietišķajām pārrunām 15 pilsētās visā Latvijā ar gandrīz 2000 m2 kopējo platību
Lielākā jauno uzņēmēju kopiena Iestājies inkubatorā un pievienojies plašam kontaktu tīklam – dažādu nozaru uzņēmējiem un jomu ekspertiem

 

Kontakti:

Pirmsinkubācijas programma:
Inese Skapste, tālr. 26408469, inese.skapste@liaa.gov.lv

 

Inkubācijas programma:
Liene Kataševska, tālr. 26220258, liene.katasevska@liaa.gov.lv

 

Atbalsts

    Reģistrēties