• Mans Profils
lv

Ventspilī notiks seminārs par mākslīgā intelekta pielietojumu darbā.

Ventspilī notiks seminārs par mākslīgā intelekta pielietojumu darbā.

Nodibinājums ”Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldību 4. aprīlī no plkst. 10:00-16:00 Akmeņu ielā 5, Ventspilī, organizē semināru ”Mākslīgā intelekta ChatGPT un citu digitālo rīku pielietošana ikdienas darbu veikšanai”.

Šī ir unikāla iespēja Ventspils iedzīvotājiem, kuri vēlas paplašināt savu redzesloku un pielāgoties jaunākajām tehnoloģijām. Semināra mērķis ir sniegt apmeklētājiem zināšanas un praktiskas iemaņas mākslīgā intelekta izmantošanā ikdienas un profesionālajā darbībā, pievēršot īpašu uzmanību ChatGPT tehnoloģijai.

Semināru vadīs Ēvalds Urtāns – mākslīgā intelekta pētnieks un tehnoloģiju uzņēmuma “Asya.ai” vadītājs, kurš ir atzīts par vienu no nozares vadošajiem ekspertiem. Viņa zināšanas un praktiskie padomi noderēs, lai saprastu, kā mākslīgais intelekts var kļūt par nenovērtējamu rīku efektivitātes paaugstināšanā un jaunu iespēju atklāšanā gan ikdienā, gan profesionālajā darbībā.

Semināra dalībniekiem būs iespēja ne tikai gūt jaunas zināšanas, bet arī uzdot jautājumus, apmainīties ar pieredzi un veidot jaunas profesionālās saites. Seminārs būs vērtīgs resurss ikvienam, kurš vēlas efektīvi integrēt mākslīgā intelekta tehnoloģijas savā darbības sfērā, kā arī tiem, kuri meklē iedvesmu inovācijām un tehnoloģiju izpratnes paplašināšanai.

Lai apmeklētu pasākumu, jāveic iepriekšēja pieteikšanās šeit! Vietu skaits ir ierobežots.

Semināra programma:

10:00-10:20   Ierašanās, reģistrācija, kafija/uzkodas

10:20-11:10   Mākslīgā intelekta vēsture, tendences un ietekme uz nākotnes darba tirgu

11:10-12:30   Mākslīgā intelekta un ChatGPT pielietošana ikdienas darbu veikšanai

12:30-13:30   Pusdienu pārtraukums (nodrošinātas siltas pusdienas)

13:30-15:30   Darbnīca. Mākslīgā intelekta pielietošana satura veidošanā (teksts, audio, video un attēli)

15:30-16:00   Noslēguma kafijas pauze un tīklošanās

Pēc semināra apmeklējuma dalībniekiem tiks izsniegts apliecinājums.

Seminārs tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

VATP ir profesionāla un dinamiska biznesa atbalsta organizācija, kas sniedz ieguldījumu Ventspils valstspilsētas un Kurzemes reģiona ekonomikā, veicinot progresīvo nozaru attīstību un jaunu, labi apmaksātu darba vietu rašanos. Tāpat, VATP ir Latvijas un Baltijas jūras reģiona inovāciju ekosistēmas aktīvs dalībnieks. VATP strādā pie visu priekšnosacījumu radīšanas, lai progresīvo nozaru uzņēmumi varētu strauji attīstīties.

Atbalsts

    Reģistrēties