• Mans Profils
lv

VENTSPILS DIGITĀLAIS CENTRS PAPLAŠINĀS PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU KLĀSTU.

VENTSPILS DIGITĀLAIS CENTRS PAPLAŠINĀS PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU KLĀSTU.

Ceturtdien, 17. februārī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma atbalstīt Ventspils Digitālā centra projekta “Pieaugušo izglītības speciālistu profesionālā pilnveide” realizāciju.

Viens no Ventspils Digitālā centra galvenajiem darbības virzieniem ir nodrošināt pieeju tehnoloģijām Ventspils iedzīvotājiem un uzņēmējiem, tādejādi iedrošinot apgūt jaunas ar tehnoloģijām saistītas zināšanas. Ņemot vērā COVID 19 ietekmi, e-pakalpojumu izmantošana ir kļuvusi par ikdienas nepieciešamību, kā dēļ būtiski ir strādāt gan pie jaunu saistošu mācību programmu izveides, gan pasniedzēju profesionālās pilnveides.

Projekta ietvaros izvirzīti divi mērķi:

  1. Pieaugušo izglītības programmu piedāvājuma paplašināšana un uzlabošana, integrējot kvalitatīvu un mūsdienīgu mācību saturu, kas veicinātu dalībnieku vajadzībām atbilstošu digitālo prasmju pilnveidi;
  2. Tiešsaistes kursu materiālu izstrādes metodikas izveide.

Lai šos mērķus sasniegtu Digitālais centrs sadarbosies ar partneri Tallinā, Igaunijā -uzņēmumu “BCS Koolitus”, kurš ir dibināts 1993. gadā un ir senākais, kā arī lielākais privātais IKT apmācību sniedzējs Igaunijā.

Ventspils Digitālā centra pieaugušo izglītības speciālisti projekta ietvaros gūs jaunu pieredzi mācību programmu izveidē un pilnveidošanā saskaņā ar strauji notiekošo tehnoloģiju un e-pakalpojumu attīstīšanos.

Projekta īstenošanas periods 14.02.2022. – 13.02.2023. (12 mēneši). Projekta kopējais budžets ir 11 094 EUR un tas tiks īstenots Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr. 1 (KA1) “Mācību mobilitātes profesionālās izglītības sektorā” ietvaros.

Atbalsts

    Reģistrēties