• Mans Profils
lv

VENTSPILS JAUNO IEDZĪVOTĀJU PĒCPUSDIENA.

VENTSPILS JAUNO IEDZĪVOTĀJU PĒCPUSDIENA.

Pirmdien, 23. augustā, plkst. 16.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā Pilsētu inovatīvo darbību programmas Projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Ventspils pilsētas aktivitātes “Kvalificētu speciālistu piesaiste” realizācijas ietvaros, notiks Ventspils jauno iedzīvotāju pēcpusdiena.

Kopā ar Ventspils teātra aktrisi Inetu Kalniņu plānots pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar integrēšanos, iedzīvošanos, atgriešanos un dzīvi Ventspils pilsētā, uzzināt jauno iedzīvotāju pieredzi, kā arī noskaidrot, kā ir būt jaunajam iedzīvotājam citā pilsētā. Kā arī noskaidrot, kādas ir sajūtas, atgriežoties pēc daudziem gadiem dzimtenē, Latvijā, Ventspilī.

Piedalīsies Dr. Ernests Pūliņš-Cinis ar lekciju “Vides maiņas ietekme uz cilvēka emocionālo stāvokli”.

Būs iespēja uzzināt par Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu daudzbērnu ģimenēm, studiju iespējām un uzņēmējdarbības atbalstu Ventspilī, kā arī citu aktuālo un svarīgo informāciju.

Jaunajiem ventspilniekiem būs iespējams noskaidrot, cik daudz un kā pa šo laku ir iepazīta Ventspils pilsēta.

Mazajiem jaunajiem ventspilniekiem kopā ar SIA “Mārtiņa burbuļi” būs iespēja kopīgi izveidot krāsainus un visdažādākā lieluma burbuļus.

Kontaktinformācija:
LIVIN kontaktpunks
Tel.: 25 48 48 25
E-pasts: livin@ventspils.lv
www.facebook.com/livinventspils

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties