• Mans Profils
lv

Virtuālā tūre Ventspils prototipēšanas darbnīcā.

Virtuālā tūre Ventspils prototipēšanas darbnīcā.

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” sadarbībā ar SIA “Aspired” aicina ikvienu pieteikties virtuālajai tūrei šī gada 12.oktobrī.  Tiem, kuri veiks rezervāciju, būs unikāla iespēja izmantot SIA “Aspired” radīto attālināti vadāmo teleklātbūtnes, jeb teleprezences robotu un virtuāli apskatīt prototipēšanas darbnīcu un tās iekārtas. Katram interesentam rezervētajā laikā būs iespēja kontrolēt robotu izmantojot savu datoru un ar to izbraukāt prototipēšanas darbnīcu

Prototipēšanas darbnīca izveidota projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Nr.UIA03-250) ietvaros, un tā izmantošana līdz šī gada 1. novembrim studentiem, uzņēmējiem un citiem interesentiem ir bez maksas.

Lai piedalītos 15 minūšu ilgā prototipēšanas darbnīcas virtuālajā tūrē, 2021. gada 12.oktobrī, laika posmā no 9:00 līdz 18:00, obligāti iepriekš jāpiesakās.

Plašāka informācija un pieteikšanās: https://www.vatp.lv/virtuala-ture-protlab 

Prototipēšanas darbnīcas mērķis ir veicināt jaunu produktu izstrādi un ražošanu Ventspilī un Latvijā, tajā skaitā izglītības tehnoloģiju jomā. Detalizētāka informācija par prototipēšanas darbnīcas piedāvājumu ir pieejama prototype.lv. Lai sekotu līdzi Ventspils prototipēšanas darbnīcas aktualitātes, aicinām pieteikties Facebook (Ventspils Prototipēšanas darbnīca) kontam. Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru +371 25503446 vai rakstīt uz info@prototype.lv.

Prototipēšanas darbnīca izveidota projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (angliski: “Next Generation Micro cities of Europe” (NextGen Microcities)) Nr.UIA03-250 ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties