• Mans Profils
lv

KVALITĀTES INŽENIERIS/-E.

SIA “Ventspils metināšanas rūpnīca"

KVALITĀTES INŽENIERIS/-E

Konkursa beigu datums: 05-03-2021

900 - 1300 €

alga mēnesī (bruto)

Ventspils

Prasības

SIA “Ventspils metināšanas rūpnīca” aicina darbā KVALITĀTES INŽENIERI – darbs metālapstrādē, metāla konstrukciju izgatavošanā.

Darba pienākumi:
  • Veikt ražošanas procesa un saražotās produkcijas kvalitātes uzraudzību.
  • Darbs ar mērinstrumentiem, kas prasa precizitāti un augstu atbildības sajūtu.
  • Uzraudzīt kvalitātes sertifikātu nodrošināšanu saražotajām konstrukcijām.
  • Organizēt jaunu ražojamo konstrukciju sertificēšanu.
  • Produkcijas kvalitātes apliecinošo dokumentu izrakstīšana atbilstoši sertifikācijas prasībām.
  • Zināšanas un izpratne par ISO standartiem: ISO 1090, ISO 14001, ISO 3834, ISO 9001.
  • Piedalīties uzņēmuma ISO sertifikācijas procesā
  • Sniegt atskaites par konstatētajiem defektiem.
  • Metinātu konstrukciju ģeometrijas mērīšana.
  • Mērinstrumentu un šablonu kalibrācija.
  • Mērīšanas metodikas izstrāde.
  • Dokumentācijas izstrāde (izmēru protokoli un pārbaudes instrukcijas) uzdotajiem projektiem, tehniskās dokumentācijas sistematizēšana.

Prasības:
  • Augstākā/nepabeigta augstākā izglītība inženierzinātnēs vai būvniecības nozarē.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Spēja ātri reaģēt un risināt problēmsituācijas.
  • Iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Vēlamas krievu un angļu sarunvalodas zināšanas.
  • Vēlme un spēja mācīties un pilnveidoties.
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes.
  • Spēja patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu.

Piedāvājam:
  • Darbu stabilā uzņēmumā.
  • Bruto atalgojumu EUR 1100. Pēc pārbaudes laika, pamatojoties uz darba rezultātiem, atalgojumu EUR 900 – 1300 neto.
  • Darbam nepieciešamo profesionālo apmācību, darba apģērbu.
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Pieteikumus un CV sūtīt uz birojs@vmr.lv līdz 05.03.2021.
Sludinājums pievienots: 08/02/2021

Atbalsts

    Reģistrēties