• Mans Profils
lv

Autobusa vadītājs/-a.

Autobusa vadītājs/-a.

Pašvaldības SIA "Ventspils reiss"

40003333265

Pašvaldības SIA "Ventspils reiss" ir kapitālsabiedrība ar ierobežotu atbildību, ko 1997. gada 14. martā dibināja Ventspils pilsētas pašvaldība, kas ir 100% uzņēmuma īpašnieks.

UZŅĒMUMA GALVENIE DARBĪBAS  VEIDI

  • pasažieru pārvadājumi Ventspils pilsētā;
  • tālsatiksmes pasažieru pārvadājumi,
  • vietējie un starptautiskie pasažieru pārvadājumi pēc pasūtījuma
  • Ventspils autoostas apsaimniekošana

Autobusa vadītājs/-a

Konkursa beigu datums: 30-09-2023

No 1000 €

alga mēnesī (bruto)

Robežu iela 7, Ventspils

Prasības

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” aicina darbā autobusa vadītājus

Pamatojoties uz noslēgto ilgtermiņa līgumu ar Valsts SIA “Autotransporta direkcija” par pasažieru pārvadājumu pakalpojumu nodrošināšanu Ventspils maršruta tīkla daļā, uzsākam potenciālo autobusu vadītāju datu bāzes aktualizēšanu.

Lūdzam pieteikties pretendentus ar „D” (95 kods) kategorijas autovadītāju apliecību un vēlēšanos sevi apliecināt kā augsti kvalificētu autovadītāju darbam pasažieru pārvadājumos.

Vēlama pieredze, taču izskatīsim visus pieteikumus.

Darbā var  pieteikties pretendenti, kuri vēl nav ieguvuši “D” (95 koda ) autovadītāja apliecību, jo esam gatavi nodrošināt un apmaksāt mācības nepieciešamās autovadītāja apliecības iegūšanai, noslēdzot ar katru pretendentu līgumu un vienošanos par mācību apmaksu, turpinot darbu uzņēmumā.

“Ventspils reiss” ir uzņēmums, kurā atbalsta dzimumu līdztiesību. Šobrīd uzņēmumā veiksmīgi strādā 8 autobusu vadītājas, tāpēc aicinām pieteikties  darbā arī sievietes. Garantējam līdzvērtīgu atalgojumu, iespējas profesionālajai izaugsmei, elastīgu darba grafiku, kas ļauj sabalansēt darba un ģimenes dzīvi.

Nodrošinām:

  • darba algu sākot no 1000,00 EUR (bruto);
  • sociālās garantijas un motivējošu sociālo labumu sistēmu;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Gaidīsim Jūsu pieteikumus!

Lūgums sūtīt CV uz e-pastu: ginta.rassa@ventspils.lv ar norādi AUTOBUSA VADĪTĀJS vai arī iesniegt klātienē pašvaldības SIA „Ventspils reiss” Personāldaļā, Robežu ielā 7, Ventspilī. Tālrunis uzziņām 63629904 vai mob.tālr. 29259324.

Sludinājums pievienots: 15/08/2023

Atbalsts

    Reģistrēties