• Mans Profils
lv

Biznesa procesa analītiķis/-e.

Biznesa procesa analītiķis/-e.

""Ventspils nafta" terminals" SIA

41203019923

SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) ir lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, kas jau vairāk nekā 55 gadus darbojas neaizsalstošajā Ventspils ostā. VNT zīmols nav tikai logotips vai nosaukums. Tas ir domāšanas veids, kas vieno mūsu klientus, piegādātājus, akcionārus un darbiniekus.

VNT strādā ne tikai pēc augstākajiem starptautiskajiem drošības un kvalitātes standartiem, pieņemot un uzglabājot Krievijas un citu NVS valstu naftas produktus un pārkraujot tos kuģos no visas pasaules, bet stingri ievēro arī godīgas komercprakses un korupcijas novēršanas principus. Uzņēmums rīko atklātus konkursus, sniedz caurskatāmas atskaites, ievēro noslēgto līgumu nosacījumus un nodrošina atklātas un pārbaudītas informācijas sniegšanu klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un sabiedrībai.

VNT atbalsta atklātu, godīgu un taisnīgu konkurenci uzņēmēju un piegādātāju starpā. Darbuzņēmēji un piegādātāji tiek izvēlēti, pamatojoties uz viņu kvalifikāciju un iemaņām, kas nepieciešamas darbu vai pakalpojumu veikšanai, viņu sniegto piedāvājumu komerciālo konkurētspēju, kā arī uz viņu reputāciju un uzticamību.

Ventspils nafta terminals (VNT) is the largest and the most technologically advanced crude oil and petroleum product transhipment company in the Baltic States operating for more than 55 years in the ice-free port of Ventspils. VNT brand is not just a logo or name. It is a state of mind uniting the company's customers, suppliers, shareholders and employees.

VNT works not only in accordance with the highest international safety and quality standards when receiving and storing petroleum products from Russia and other CIS countries and loading them onto tankers for international destinations, but also strictly follows the principles of fair business practice and anti-corruption environment. The company organizes open tenders, provides transparent reports, fulfills conditions of the concluded contracts and ensures open and verified information flow to the customers, cooperation partners, employees and community.

Biznesa procesa analītiķis/-e

Konkursa beigu datums: 28-07-2023

No 2200 €

alga mēnesī (bruto)

Talsu iela 75, Ventspils, LV-3602

Prasības

SIA «»Ventspils nafta» termināls aicina komandā
Biznesa procesa analītiķi

Amata loma un galvenās darbības jomas

·Analizēt un izvērtēt SIA „„Ventspils nafta” termināls” (turpmāk tekstā – VNT) biznesa procesu finanšu rezultātu un citus darbības datus;
·Pārvaldīt VNT datu sistēmu, veicot tajā mūsdienu prasībām un iespējām atbilstošus uzlabojumus, lai panāktu pēc iespējas operatīvāku un detalizētāk analizējamu datu pieejamību pilnvērtīgas finansiālās un ražošanas darbības novērtēšanas uzturēšanai

Tev uzticēsim

·Koordinēt budžeta izstrādi un budžeta izpildes kontroli;
·Pārvaldīt normatīvajos aktos un normatīvajos standartos noteiktās datu bāzes (piem., Lursoft) un kontrolēt  tajos pieejamo informāciju, kas nodrošina finansiālo darbību reglamentējošo prasību ievērošanu;
·Piedalīties investīciju projektu sagatavošanā un plānot finansēšanas avotus

Kādas prasmes mēs meklējam

·Analītiskā domāšana un finanšu vadības zināšanas (augstākā ekonomiskā, uzņēmējdarbības vai datu analītikas  izglītība),
·Orientācija uz komandas darbu izmaiņu apstākļos,
·Vēlme un pamatots potenciāls būt projektu komandas līderim,
·Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, kā arī krievu valodas iemaņas,
·Datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī, izcilas Excell zināšanas.

Mēs piedāvājam

·Darbu starptautiskā un dinamiskā uzņēmumā, ar iespēju piedalīties nozarei un uzņēmumam būtisku pārmaiņu realizēšanā;
·Darba alga 2200 EUR (bruto) mēnesī;
·Uzņēmumā ir arī papildus gada bonusu sistēma un uzņēmuma Koplīgumā atrunātie  labumi;
·Pastāvīgā darba vieta Ventspilī, Talsu 75.

Pieteikšanās

Ja uzskati  sevi par piemērotu kandidātu, līdz 28.07.2023. sūti CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu cv@vnt.com

Divu nedēļu laikā kopš pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt  uz Personāla nodaļu- tel.29296997

 

  Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējām, ka atsūtot savus datus, Tu piekrīti, ka tie tiks ievākti,  apkopoti un  uzglabāti 6 mēnešus pēc datu saņemšanas vai atbilstoši Tavām norādēm pieteikumā.

Sludinājums pievienots: 26/07/2023

Atbalsts

    Reģistrēties