• Mans Profils
lv

IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E.

Ventspils nekustamie īpašumi

41203001885

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” ir lielākais nekustamo īpašumu pārvaldīšanas uzņēmums Ventspils pilsētā.

IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E

Konkursa beigu datums: 26-10-2020

885 - 1240 €

alga mēnesī (bruto)

Ventspils

Prasības

„VENTSPILS NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI” AICINA DARBĀ IEPIRKUMU SPECIĀLISTU/-I

Prasības:
  • augstākā izglītība vadībzinībās/ekonomikā vai tiesību zinātnē;
  • pieredze darbā ar publiskajiem iepirkumiem;
  • atbilstība Publisko iepirkumu likuma 24. panta 1.daļas noteikumiem;
  • izpratne par iepirkuma procesiem un iepirkuma procedūrām, kā arī par iepirkumus regulējošo tiesību aktu piemērošanu;
  • vēlama pieredze darbā ar Elektronisko iepirkumu sistēmu (EIS) un Iepirkumu uzraudzības biroja Publikāciju vadības sistēmu;
  • vēlama pieredze būvniecības publisko iepirkumu procedūrās;
  • noturība pret stresu, prasme organizēt darbu efektīvi, teicamas komunikācijas un argumentācijas spējas, prasme strādāt komandā;
  • analītiskā domāšana un precizitāte dokumentu sagatavošanā;
  • zināšanas lietvedībā un iemaņas darbā ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Galvenie pienākumi:
  • iepirkuma procedūru dokumentu sagatavošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • paziņojumu publicēšana normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;
  • dalība iepirkumu komisijās un saņemto piedāvājumu vērtēšanas procesā;
  • komunikācijas un informācijas apmaiņas nodrošināšana ar atbildīgajām iestādēm;
  • iepirkumu veikšanai nepieciešamās informācijas apkopošana, analizēšana kopā ar citiem uzņēmuma darbiniekiem;
  • uzņēmuma darbinieku konsultēšana ar iepirkumiem saistītos jautājumos;
  • dokumentācijas sagatavošana un ievietošana EIS sistēmā;
  • uzņēmuma interešu pārstāvība ar iepirkumiem saistītajos jautājumos;
  • iepirkumu plāna sastādīšana un iepirkumu atskaišu sagatavošana;
  • dokumentu uzskaite, reģistrācija un citi ar lietvedību saistīti uzdevumi.

Piedāvājam:
  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu 885 EUR  – 1240 EUR mēnesī;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
  • individuālās izaugsmes, attīstības un apmācību iespējas

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2020. gada 26. oktobrim elektroniski ar norādi AMATA VAKANCEI “Iepirkumu speciālists/-e” uz e-pastu: vni@ventspils.lv vai arī iesniegt klātienē pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” birojā, Užavas ielā 8, Ventspilī.
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.

Uzziņas pa tālruni 63622336
Sludinājums pievienots: 13/10/2020

Atbalsts

    Reģistrēties