• Mans Profils
lv

DOCENTS Tulkošanas fakultātē.

DOCENTS Tulkošanas fakultātē.

Ventspils Augstskola

90000362426

Ventspils Augstskola – moderna valsts augstskola ar dinamisku attīstību, kas garantē studējošajiem iespēju iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un profesionālās prasmes, veic nozīmīgu pētniecības darbu, kļūstot par starptautiski atpazīstamu Eiropas augstskolu.

Ventspils Augstskola piedāvā studēt dažādu līmeņu studiju programmās. Ir iespēja studēt pirmā līmeņa (koledžas), bakalaura, maģistra un doktorantūras līmeņa studiju programmās.

DOCENTS Tulkošanas fakultātē

Konkursa beigu datums: 18-02-2021

No 1124 €

alga mēnesī (bruto)

Ventspils

Prasības

Ventspils Augstskola (reģistrācijas Nr. 90000362426, adrese: Inženieru iela 101, Ventspils) izsludina atklātu konkursu uz Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes docenta amata vietu Valodniecības nozarē, lietišķās valodniecības apakšnozarē (specializācija vācu - latviešu valodā), (darba līgums uz noteiktu laiku – ievēlēšanas laiku (seši gadi)):
 

Attiecīgā amata mēneša bruto samaksas amplitūda noteikta saskaņā ar Ventspils ​Augstskolas noteikumiem par vienotu atlīdzības sistēmu un Ministru ​kabineta 2016. gada 5.jūlija noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas​ noteikumi”, 1124,00 EUR pilnas pedagoģiskās darba slodzes ietvarā pirms​ nodokļu nomaksas, ņemot vērā amata aprakstā, citos saistošos dokumentos noteikto, darba sarežģītību, garīgo piepūli, sadarbību, vadības funkciju, atbildību par darba rezultātiem, atbildību par lēmumiem, pedagoģiskā, organizatoriskā un zinātniskā darba ieguldījumu, amata pienākumu izpildei nepieciešamo izglītību un profesionālo pieredzi.
 

Iesniedzamie dokumenti:
  • rektoram adresēts iesniegums par piedalīšanos konkursā;
  • normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā noformēti dokumentu noraksti vai kopijas, kas apliecina atbilstošajam amatam nepieciešamos akadēmiskos un zinātniskos grādus(uzrādot oriģinālus);
  • akadēmiskā amata pretendenta dzīves un darba gājums pēc “EUROPASS” CurriculumVitae veidlapas parauga, kurā norādīta arī pētniecības, akadēmiskā, administratīvā un organizatoriskā darba pieredze, publicēto darbu saraksts pēdējo sešu gadu laikā un citi dokumenti, kurus pretendents vēlas pievienot iesniegumam, lai pilnīgāk raksturotu savu kvalifikāciju.
 
Prasības pretendentiem:
  • doktora grāds;
  • zinātnes nozarei atbilstošas publikācijas vai publicēti mācību līdzekļi;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze zinātniskajā un akadēmiskajā darbā.

 

Dokumenti iesniedzami līdz 2021.gada 18.februārim ieskaitot, sūtot elektroniski: personals@venta.lv, uzziņas pa tālruni 636 28303.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Ventspils Augstskola informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils Augstskola.
 
 
Sludinājums pievienots: 18/01/2021

Atbalsts

    Reģistrēties