• Mans Profils
lv

ElektriÄ·is.

ElektriÄ·is.

FORTA PREFAB

40103727283

FORTA PRO piedāvā progresīvus ārpus būvlaukuma būvniecības risinājumus, kuros tiek izmantotas modulārās būvniecības priekšrocības. Uzņēmuma profesionālo darbinieku radītie metāla rāmju moduļi ir ļoti izturīgi, viegli uzstādāmi un ļauj līdz minimumam samazināt neērtības apkārtējo ēku ekspluatācijā.

ElektriÄ·is

Konkursa beigu datums: 15-10-2020

850 - 1050 €

alga mēnesī (bruto)

Ventspils

Prasības

Sakarā ar darba apjoma palielināšanos aicinām darbā elektriķus.

Galvenie pienākumi: elektroapgādes tīklu montāža, apgaismes iekārtu montāža un pieslēgšana.

Piedāvājam: atalgojumu no 850 līdz 1050 EUR/mēnesī (bruto), apmaksātās pusdienas un teicamus darba apstākļus Ventspils rūpnīcā.

Lūdzu sūtīt savu pieteikumu uz noradīto e-pasta adresi un mēs paši ar Jums sazināsimies.
E-pasts: personnel@fortapro.com
 
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti dalībai konkursa otrajā kārtā. Pretendenta iesniegtie dokumenti ar personas datiem tiks apstrādāti darbinieka atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta atbilstību ieņemt konkrēto amatu un tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 6 (sešus) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie dokumenti ar personas datiem tiks dzēsti vai iznīcināti. Piesakot savu kandidatūru amata konkursam, pretendents ir izteicis savu piekrišanu personas datu apstrādei tādam mērķim, kādam tie iesniegti.
Sludinājums pievienots: 21/09/2020

Atbalsts

    Reģistrēties