• Mans Profils
lv

IT projektu vadītājs/-a.

IT projektu vadītājs/-a.

""Ventspils nafta" terminals" SIA

41203019923

SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) ir lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, kas jau vairāk nekā 55 gadus darbojas neaizsalstošajā Ventspils ostā. VNT zīmols nav tikai logotips vai nosaukums. Tas ir domāšanas veids, kas vieno mūsu klientus, piegādātājus, akcionārus un darbiniekus.

VNT strādā ne tikai pēc augstākajiem starptautiskajiem drošības un kvalitātes standartiem, pieņemot un uzglabājot Krievijas un citu NVS valstu naftas produktus un pārkraujot tos kuģos no visas pasaules, bet stingri ievēro arī godīgas komercprakses un korupcijas novēršanas principus. Uzņēmums rīko atklātus konkursus, sniedz caurskatāmas atskaites, ievēro noslēgto līgumu nosacījumus un nodrošina atklātas un pārbaudītas informācijas sniegšanu klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un sabiedrībai.

VNT atbalsta atklātu, godīgu un taisnīgu konkurenci uzņēmēju un piegādātāju starpā. Darbuzņēmēji un piegādātāji tiek izvēlēti, pamatojoties uz viņu kvalifikāciju un iemaņām, kas nepieciešamas darbu vai pakalpojumu veikšanai, viņu sniegto piedāvājumu komerciālo konkurētspēju, kā arī uz viņu reputāciju un uzticamību.

Ventspils nafta terminals (VNT) is the largest and the most technologically advanced crude oil and petroleum product transhipment company in the Baltic States operating for more than 55 years in the ice-free port of Ventspils. VNT brand is not just a logo or name. It is a state of mind uniting the company's customers, suppliers, shareholders and employees.

VNT works not only in accordance with the highest international safety and quality standards when receiving and storing petroleum products from Russia and other CIS countries and loading them onto tankers for international destinations, but also strictly follows the principles of fair business practice and anti-corruption environment. The company organizes open tenders, provides transparent reports, fulfills conditions of the concluded contracts and ensures open and verified information flow to the customers, cooperation partners, employees and community.

IT projektu vadītājs/-a

Konkursa beigu datums: 15-03-2021

No 2100 €

alga mēnesī (bruto)

Talsu iela 75, Ventspils, LV-3602

Prasības

IT projektu vadītāja loma VNT:

 • analizēt, izvērtēt un sniegt atbalstu VNT biznesa procesu automatizācijai, kā arī identificēt un ieviest nepieciešamos IT uzlabojumus, lai paaugstinātu VNT darbības efektivitāti saskaņā ar VTTI grupas noteiktajām vadlīnijām un biznesa loģiku, piedalīties grupas IT projektu izstrādē un realizācijā.

Tev uzticēsim:

 • analizēt un meklēt kļūmes programmatūrā, rast risinājumus to novēršanai;
 • patstāvīgi rakstīt, uzlabot un kodēt programmatūru, izmantojot JAVA, JavaScript, CSS, HTML, XML;
 • komunicēt un sadarboties izstrādes uzdevumu izpildei;
 • atbalstīt ikdienas darbā kolēģus-programmatūru lietotājus.

Kādas prasmes mēs meklējam:

 • IT projektu vadības iemaņas;
 • gatavību mācīties un pilnveidoties, uz iepriekšējas attiecināmas izglītības vai darba pieredzes bāzes;
 • pieredze darbā ar Oracle datubāzēm un PL/SQL pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību;
 • plānošanas, pašmotivācijas un komunikācijas prasmes;
 • labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

 •  stabilu darbu starptautiskā un dinamiskā uzņēmumā, ar iespēju veidot starptautisku karjeru VTTI koncernā;
 • Darba alga sākot no 2100 EUR (bruto) mēnesī (uzņēmumā ir arī papildus gada bonusu sistēma un uzņēmuma Koplīgumā atrunātie labumi);
 • pastāvīgā darba vieta Ventspilī, Talsu 75, ar iespēju daļēji strādāt attālināti.

Pieteikšanās:

Ja uzskati sevi par piemērotu kandidātu, gaidīsim Tavu CV līdz 2021. gada 15. martam.


Divu nedēļu laikā pēc sludinājuma termiņa beigām, sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām. Ja ir kādi jautājumi, lūdzam zvanīt uz personāla nodaļu uz m.t. 29296997

 

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējām, ka atsūtot savus datus, Tu piekrīti, ka tie tiks ievākti, apkopoti un uzglabāti attiecīgā atlases projekta vajadzībām vai ilgāk, saskaņā ar Tavām norādēm.

Sludinājums pievienots: 16/02/2021

Atbalsts

  Reģistrēties