• Mans Profils
lv

Lektors.

Lektors.

Ventspils Augstskola

90000362426

Ventspils Augstskola – moderna valsts augstskola ar dinamisku attīstību, kas garantē studējošajiem iespēju iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un profesionālās prasmes, veic nozīmīgu pētniecības darbu, kļūstot par starptautiski atpazīstamu Eiropas augstskolu.

Ventspils Augstskola piedāvā studēt dažādu līmeņu studiju programmās. Ir iespēja studēt pirmā līmeņa (koledžas), bakalaura, maģistra un doktorantūras līmeņa studiju programmās.

Lektors

Konkursa beigu datums: 20-06-2020

No 850 €

alga mēnesī (bruto)

Ventspils

Prasības

Ventspils Augstskola (reģistrācijas Nr. 90000362426, adrese: Inženieru iela 101, Ventspils) izsludina atklātu konkursu uz Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes lektora amata vietu Valodniecības nozarē, lietišķās valodniecības apakšnozarē (darba līgums uz noteiktu laiku – ievēlēšanas laiku (seši gadi)):

 

Prasības pretendentiem:

  • maÄ£istra vai doktora grāds;
  • zinātnes nozarei atbilstoÅ¡as publikācijas vai publicēti mācÄ«bu lÄ«dzekļi;
  • spēj patstāvÄ«gi lasÄ«t lekciju kursus, vadÄ«t seminārus, praktiskās nodarbÄ«bas un laboratorijas darbus.

 

Attiecīgā amata mēneša bruto samaksas amplitūda noteikta saskaņā ar Ventspils Augstskolas noteikumiem par vienotu atlīdzības sistēmu un Ministru kabineta 2016. gada 5.jūlija noteikumiem Nr.445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”, 850.00 EUR pilnas pedagoģiskās darba slodzes ietvarā pirms nodokļu nomaksas, ņemot vērā amata aprakstā, citos saistošos dokumentos noteikto, darba sarežģītību, garīgo piepūli, sadarbību, vadības funkciju, atbildību par darba rezultātiem, atbildību par lēmumiem, pedagoģiskā, organizatoriskā un zinātniskā darba ieguldījumu, amata pienākumu izpildei nepieciešamo izglītību un profesionālo pieredzi.

Sludinājums pievienots: 28/05/2020

Atbalsts

    Reģistrēties