• Mans Profils
lv

MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS/-A.

MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS/-A.

SIA ARD EOLTAS

40003574383

SIA ARD EOLTAS ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē – auto rezerves daļu un aksesuāru vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Uzņēmums strādā Latvijā kopš 2004. gada, attīstot lielāko auto rezerves daļu mazumtirdzniecības tīklu Latvijā. Mēs pārstāvam pasaules vadošos auto rezerves daļu ražotājus.

MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS/-A

Konkursa beigu datums: 30-06-2022

1000 - 1400 €

alga mēnesī (bruto)

Ganību dambis 45, Rīga, LV-1005, Latvija

Prasības

Galvenie pienākumi:

Klientu apkalpošana auto detaļu, ķīmijas utml. veikalā, preču izkārtošana veikalā, darbs ar kases aparātu, kārtības un tīrības uzturēšana tirdzniecības zālē un noliktavā.

Prasības kandidātiem:

Vēlme strādāt tirdzniecībā, labas zināšanas par automašīnu uzbūvi un konstrukciju, pieredzi darbā ar auto daļu meklēšanas programmām, tiks uzskatīta par priekšrocību, prasme strādāt ar datorprogrammām un biroja tehniku, izpratne par kvalitatīvu klientu apkalpošanu, precizitāte, uzticamība atbildības sajūta darbā, iniciatīva, prasme strādāt komandā, labas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

Atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā, stabilu atalgojumu 1050 EUR un ikmēneša bonusus, par izpildītu veikala mēneša plānu., ērtu darba vidi un elastīgu darba grafiku, apmācības un izaugsmes iespējas.

Pieteikties:

Zvanīt pa telefonu Nr. 25718060 (Andis)

Sludinājums pievienots: 24/05/2022

Atbalsts

    Reģistrēties