• Mans Profils
lv

Mehānikas inženieris.

Mehānikas inženieris.

""Ventspils nafta" terminals" SIA

41203019923

SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) ir lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, kas jau vairāk nekā 55 gadus darbojas neaizsalstošajā Ventspils ostā. VNT zīmols nav tikai logotips vai nosaukums. Tas ir domāšanas veids, kas vieno mūsu klientus, piegādātājus, akcionārus un darbiniekus.

VNT strādā ne tikai pēc augstākajiem starptautiskajiem drošības un kvalitātes standartiem, pieņemot un uzglabājot Krievijas un citu NVS valstu naftas produktus un pārkraujot tos kuģos no visas pasaules, bet stingri ievēro arī godīgas komercprakses un korupcijas novēršanas principus. Uzņēmums rīko atklātus konkursus, sniedz caurskatāmas atskaites, ievēro noslēgto līgumu nosacījumus un nodrošina atklātas un pārbaudītas informācijas sniegšanu klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un sabiedrībai.

VNT atbalsta atklātu, godīgu un taisnīgu konkurenci uzņēmēju un piegādātāju starpā. Darbuzņēmēji un piegādātāji tiek izvēlēti, pamatojoties uz viņu kvalifikāciju un iemaņām, kas nepieciešamas darbu vai pakalpojumu veikšanai, viņu sniegto piedāvājumu komerciālo konkurētspēju, kā arī uz viņu reputāciju un uzticamību.

Ventspils nafta terminals (VNT) is the largest and the most technologically advanced crude oil and petroleum product transhipment company in the Baltic States operating for more than 55 years in the ice-free port of Ventspils. VNT brand is not just a logo or name. It is a state of mind uniting the company's customers, suppliers, shareholders and employees.

VNT works not only in accordance with the highest international safety and quality standards when receiving and storing petroleum products from Russia and other CIS countries and loading them onto tankers for international destinations, but also strictly follows the principles of fair business practice and anti-corruption environment. The company organizes open tenders, provides transparent reports, fulfills conditions of the concluded contracts and ensures open and verified information flow to the customers, cooperation partners, employees and community.

Mehānikas inženieris

Konkursa beigu datums: 30-11-2020

1800 €

alga mēnesī (bruto)

Talsu iela 75, Ventspils, LV-3602

Prasības

Ja tev ir:

 • Augstākā inženiertehniskā izglītība;
 • Pārliecinoša pieredze tehnisko projektu koordinēšanā, arī sadarbojoties ar ārpakalpojumu sniedzējiem;
 • Labas organizatoriskās spējas procesu un tiem nepieciešamo resursu sakārtošanā;
 • Konstruktīva domāšana un labas komunikācijas prasmes;
 • Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, kā arī krievu valodas iemaņas.

Mēs piedāvājam:

 • Stabilu darbu starptautiskā un dinamiskā uzņēmumā, ar iespēju veidot starptautisku
  karjeru vienā no VTTI koncerna Termināļiem;
 • Visas sociālās garantijas un papildus - uzņēmuma Koplīgumā atrunātos labumus;
 • Darba alga sākot no 1800 EUR (bruto)

Mēs ticam, ka spēsi:

 • Iesaistīties Termināļa tehniskās nodaļas darba organizēšanā atbilstoši augstākajām drošības prasībām, nodrošinot naftas produktu pārkraušanas tehnoloģiskā procesa nepārtrauktību;
 • Atbalstīt komandas darbu, veicinot komandas biedru personīgo un profesionālo attīstību saskaņā ar uzņēmuma vērtībām.

Piesakies:

Ja uzskati sevi par piemērotu kandidātu, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Mehānikas inženieris” uz e-pastu cv@vnt.vtti.com līdz 2020.g. 30.novembrim.
Divu nedēļu laikā kopš pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām.

 

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējām, ka atsūtot savus datus, Tu piekrīti, ka tie tiks ievākti, apkopoti un uzglabāti 6 mēnešus pēc datu saņemšanas.

Sludinājums pievienots: 16/11/2020

Atbalsts

  Reģistrēties