• Mans Profils
lv

PAVĀRS.

PAVĀRS.

AS "Diāna"

LV41203000447

AS “Diāna” ir stabils Latvijas tirdzniecības uzņēmums, kas dibināts Ventspilī, 1991.gada 7.augustā. Attīstības gaitā uzņēmums kļuvis par vienu no lielākajiem Ventspils uzņēmumiem. Uzņēmums nodrošina vairāk kā 650 darba vietas.

AS “Diāna” galvenie darbības virzieni ir pārtikas, saimniecības preču un būvmateriālu mazumtirdzniecība. Uzņēmums aktīvi attīsta nepārtikas preču importu un to vairumtirdzniecību.
Piedāvājam ventspilniekiem patīkamu iepirkšanos veikalā-noliktavā “eldo”.

Mūsu lielākais veikalu tīkls ir “Mājai un Dārzam”, kurš pakāpeniski un stabili aug. “Mājai un Dārzam”ir būvmateriālu, dārza un mājsaimniecības preču mazumtirdzniecības tīkls, kuru veido 16 veikali četrpadsmit Latvijas pilsētās.

Uzņēmums attīsta loģistikas centru Ventspilī ar noliktavām vairāk kā 3000 m2 platībā.

AS "Diāna" meitas uzņēmums SIA "Diāna Bistro" nodrošina ātrās ēdināšanas pakalpojumus  trīs kafejnīcās Ventpilī– "Cafe Centrs", "Pankūkas Pelmeņi" un  “Pica Diāna”. SIA "Diāna Bistro" darbojas arī kā ražošanas uzņēmums un ražo plaša sortimenta konditorejas un kulinārijas izstrādājumus – dažādas smalkmaizītes, kūciņas, ruletes, tortes, picas, salātus, dažādus siltos un aukstos ēdienus – tā nodrošinot visus pārtikas veikalus ar šo produkciju.

PAVĀRS

Konkursa beigu datums: 25-09-2022

No 1100 €

alga mēnesī (bruto)

Rūpniecības iela 35, Ventspils

Prasības

Kafejnīca "Pankūkas Pelmeņi" Lielajā prospektā 42A, Ventspilī, aicina darbā PAVĀRU.

Darba grafiks - 3 strādā / 3 brīvas

Pieņemam darbā arī Ukrainas pilsoņus.

Piedāvājam sociālās garantijas un konkurētspējīgu atalgojumu (vidējā bruto alga 1100 EUR)

Pieteikties sūtot CV e-pastu diana@diana.lv ar norādi - "Pavāra amatam kafejnīcā "Pankūkas Pelmeņi"" vai personīgi kafejnīcā pie vadītājas.

Sludinājums pievienots: 23/09/2022

Atbalsts

    Reģistrēties