• Mans Profils
lv

Tehnoloģiskās maiņas vadītājs/-a.

Tehnoloģiskās maiņas vadītājs/-a.

""Ventspils nafta" terminals" SIA

41203019923

SIA ""Ventspils nafta" termināls" (VNT) ir lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, kas jau vairāk nekā 55 gadus darbojas neaizsalstošajā Ventspils ostā. VNT zīmols nav tikai logotips vai nosaukums. Tas ir domāšanas veids, kas vieno mūsu klientus, piegādātājus, akcionārus un darbiniekus.

VNT strādā ne tikai pēc augstākajiem starptautiskajiem drošības un kvalitātes standartiem, pieņemot un uzglabājot Krievijas un citu NVS valstu naftas produktus un pārkraujot tos kuģos no visas pasaules, bet stingri ievēro arī godīgas komercprakses un korupcijas novēršanas principus. Uzņēmums rīko atklātus konkursus, sniedz caurskatāmas atskaites, ievēro noslēgto līgumu nosacījumus un nodrošina atklātas un pārbaudītas informācijas sniegšanu klientiem, sadarbības partneriem, darbiniekiem un sabiedrībai.

VNT atbalsta atklātu, godīgu un taisnīgu konkurenci uzņēmēju un piegādātāju starpā. Darbuzņēmēji un piegādātāji tiek izvēlēti, pamatojoties uz viņu kvalifikāciju un iemaņām, kas nepieciešamas darbu vai pakalpojumu veikšanai, viņu sniegto piedāvājumu komerciālo konkurētspēju, kā arī uz viņu reputāciju un uzticamību.

Ventspils nafta terminals (VNT) is the largest and the most technologically advanced crude oil and petroleum product transhipment company in the Baltic States operating for more than 55 years in the ice-free port of Ventspils. VNT brand is not just a logo or name. It is a state of mind uniting the company's customers, suppliers, shareholders and employees.

VNT works not only in accordance with the highest international safety and quality standards when receiving and storing petroleum products from Russia and other CIS countries and loading them onto tankers for international destinations, but also strictly follows the principles of fair business practice and anti-corruption environment. The company organizes open tenders, provides transparent reports, fulfills conditions of the concluded contracts and ensures open and verified information flow to the customers, cooperation partners, employees and community.

Tehnoloģiskās maiņas vadītājs/-a

Konkursa beigu datums: 21-04-2023

1800 - 2200 €

alga mēnesī (bruto)

Talsu iela 75, Ventspils, LV-3602

Prasības

SIA «»Ventspils nafta» termināls aicina komandā
Tehnoloģiskās maiņas vadītāju

Amata loma un galvenās darbības jomas:

 • Vadīt, organizēt un kontrolēt Tehnoloģiskās nodaļas maiņas operatīvo darbu, lai tiktu garantēta tehnoloģiskā procesa nepārtrauktība;
 • VNT darbinieku un sadarbības partneru koordinēšana droša tehnoloģiskā procesa nodrošināšanai;
 • Dažādu iniciatīvu realizēšana uzņēmuma ilgtspējīgas  un efektīvas darbības uzlabošanai.

Tev uzticēsim:

 • Iesaistīties visa Termināļa procesu darba organizēšanā atbilstoši augstākajām drošības prasībām,
 • Atbalstīt komandas darbu, veicinot komandas biedru personīgo un profesionālo attīstību saskaņā ar uzņēmuma vērtībām un uzņēmuma attīstības stratēģiju.

Kādas prasmes mēs meklējam:

 • Analītiskā domāšana un tehniskās zināšanas (augstākā tehniskā izglītība),
 • Spēja pārvaldīt paaugstinātas sarežģītības un spriedzes situācijas, pieņemt lēmumus
 • Pārliecinoša pieredze komandas vadībā, izmantojot mūsdienīgus vadības rīkus,
 • Pieredze/spējas izmaiņu vadībā,
 • Vēlme un pamatots potenciāls būt komandas līderim,
 • Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, kā arī krievu valodas iemaņas,
 • Datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī.

Mēs piedāvājam:

 • Darbu starptautiskā un dinamiskā uzņēmumā, ar iespēju piedalīties nozarei un uzņēmumam būtisku pārmaiņu realizēšanā;
 • Darba alga 1800-2200 EUR (bruto) mēnesī (papildus ņemot vērā maiņu darba specifiku- īpaši apmaksātu darba laiku naktī un svētkos);
 • Uzņēmumā ir arī papildus gada bonusu sistēma un uzņēmuma Koplīgumā atrunātie labumi;
 • Pastāvīgā darba vieta Ventspilī, Talsu 75.

Pieteikšanās:

Ja uzskati  sevi par piemērotu kandidātu, gaidīsim Tavu CV uz e-pastu lai@vnt.vtti.com
Divu nedēļu laikā kopš pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām.
Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Lailai Saulītei (Personāla nodaļa) tel.29296997\

Par  VNT un VTTI:

VNT ir lielākais un tehnoloģiski modernākais naftas un naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Baltijā, daļa no VTTI grupas. Vairāk  https://www.vtti.com/ourterminals/

VTTI ir viens no visātrāk augošajiem enerģijas un citu ķīmisko vielu, uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, kas nodrošina vairāk nekā 10 miljonus kubikmetru krātuves jaudu 17 terminālos piecos kontinentos.
Vairāk www.vtti.com

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējām, ka atsūtot savus datus, Tu piekrīti, ka tie tiks ievākti,  apkopoti un  uzglabāti 6 mēnešus pēc datu saņemšanas vai atbilstoši Tavām norādēm pieteikumā.

Sludinājums pievienots: 17/04/2023

Atbalsts

  Reģistrēties