• Mans Profils
lv

Piedalieties Ventspils dizaina darbnīcas “RADE” demo dienā.

Piedalieties Ventspils dizaina darbnīcas “RADE” demo dienā.

2021. gada 16. jūnijā plkst. 18:00 tiešsaistē notiks Ventspils dizaina darbnīcas demo diena, kuras laikā būs iespēja uzzināt plašāk par Ventspils dizaina darbnīcas “RADE” iekārtu iespējām un piedāvātajiem risinājumiem. Piesakieties demo dienai: bit.ly/2RGfPkh

Pasākuma laikā “RADE” vadītājs Emīls Anškens pastāstīs par to, kā katrs, kuru saista radošu dizaina priekšmetu izgatavošana, dizaina darbnīcā varēs atrast sev piemērotāko risinājumu. Lai iedvesmotu radošiem darbiem, dizaina darbnīcas vadītājs parādīs arī praktiskus piemērus par to, ko iespējams izgatavot, izmantojot pieejamās iekārtas. Pēc iekārtu prezentācijas dizaina darbnīcas vadītājs atbildēs uz demo dienas dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Ventspils dizaina darbnīca ir tehnoloģiju telpa, kurā gan privātpersonām, gan uzņēmējiem iespējams izgatavot un apdrukāt visdažādākos produktus. “RADE” telpās pieejamas dažādas iekārtas, lai savu dizainu pārliktu uz apģērba, plastmasas, metāla, kā arī koka, akrila, dažādiem kompozītmateriāliem un citiem aksesuāriem. Tāpat iespējams printēt fotoattēlus, taisīt uzlīmes un veidot iepakojumu, kurā to visu ielikt.

No 2021. gada 1. jūnija līdz 31. oktobrim iekārtu izmantošana būs bez maksas, klientiem pašiem nodrošinot savus materiālus. Katram apmeklētājam pieejamas arī 3 bezmaksas stundas ar nodrošinātajiem materiāliem, lai apgūtu iekārtas un veiktu testus. Lai izmantotu iekārtas, iepriekš jāpiesakās zvanot uz tālruņa numuru 29 523 142 vai rakstot uz e-pasta adresi rade@vatp.lv. Sekojiet līdzi dizaina darbnīcas jaunumiem un aktualitātēm Facebook lapā “Ventspils dizaina darbnīca RADE”.

Ventspils dizaina darbnīcas “RADE” izveidots projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (angliski: “Next Generation Micro cities of Europe” (NextGen Microcities)) Nr.UIA03-250 ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties