• Mans Profils
lv

Saliedēšanās pasākums jaunajiem ventspilniekiem.

Saliedēšanās pasākums jaunajiem ventspilniekiem.

Otrdien, 08. septembrī Ventspils kinoteātrī KINO RIO Pilsētu inovatīvo darbību programmas projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ietvaros, sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģiona un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkoto konkursu “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”, tiek rīkots Ventspils jauno iedzīvotāju saliedēšanās pasākums.


Uz tikšanos un kopīgas multfilmas noskatīšanos jauno mācību gadu uzsākot aicināti visi tie Ventspils iedzīvotāji, kuri nesen pārcēlušies vai plāno pārcelties, kā arī pēc ilgstošas prombūtnes ārvalstīs atgriezušies uz dzīvi Ventspilī.


Tikšanās notiks neformālā gaisotnē ar mērķi veicināt jaunas un vēl līdz šim nebijušas kopienas veidošanos Ventspilī, stiprināt jauno iedzīvotāju iekļaušanos pilsētvidē, kā arī sadraudzību ģimeņu vidū, arī turpmāk rīkojot šādus pasākumus un ieviešot to par tradīciju.


Telpu ietilpības dēļ apmeklētāju skaists ir ierobežots. Lai piedalītos pasākumā, sazinieties ar mums.


Kontaktinformācija: Ina Servuta, LIVIN kontaktpunkts, tel. 25484825


Uz tikšanos pasākumā!


Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Atbalsts

    Reģistrēties