• Mans Profils
lv

RAŽOŠANAS DIREKTORU/-I.

Ventspils nekustamie īpašumi

41203001885

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” ir lielākais nekustamo īpašumu pārvaldīšanas uzņēmums Ventspils pilsētā.

RAŽOŠANAS DIREKTORU/-I

Konkursa beigu datums: 29-10-2020

2400 €

alga mēnesī (bruto)

Ventspils

Prasības

„VENTSPILS NEKUSTAMIE ĪPAŠUMI” AICINA DARBĀ RAŽOŠANAS DIREKTORU/-I

Prasības:
  • augstākā izglītība vadībzinībās, vēlams, būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšanas jomā un/vai būvniecības jomā;
  • PMP vai līdzvērtīgs sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • pieredze projektu vadībā pēdējo 3 gadu laikā, vēlams būvniecības projektos;
  • pieredze vadītāja amatā;
  • atbilstība Publisko iepirkumu likuma 24.panta 1.daļas noteikumiem;
  • būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu un Publisko iepirkumu likuma normu pārzināšana;
  • problēmu un konfliktu risināšanas prasmes;
  • uzņēmība, iniciatīva, precizitāte, augsta atbildības sajūta, prasme plānot darba uzdevumus, stratēģiskā domāšana ar orientāciju uz rezultātu;
  • iemaņas darbā ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī, t.sk. MS Office;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu valodas zināšanas.

Galvenie pienākumi:
  • ražošanas tehniskās daļas darba vadīšana;
  • būvniecības projektu plānošana un pārraudzība visos to īstenošanas posmos – no ieceres līdz nodošanai ekspluatācijā, t.sk. iepirkumu, projektu budžetu un finanšu plūsmu, darbu izpildes un laika grafiku kontrole;
  • dalība iepirkumu komisijās un saņemto piedāvājumu vērtēšanas procesā;
  • līdzdalība uzņēmuma pārvaldībā esošo ēku kārtējo un kapitālo remontu plānu izstrādē un to realizācijā;
  • sadarbība ar darbu izpildītājiem, pašvaldības un valsts institūcijām, uzņēmuma un pasūtītāju interešu pārstāvēšana;
  • darba organizācijas, dokumentācijas, iekšējās normatīvās bāzes, kontroles procedūru pilnveidošana.

Piedāvājam:
  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu 2400 EUR mēnesī;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā;
  • individuālās izaugsmes, attīstības un apmācību iespējas.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2020. gada 29. oktobrim  elektroniski ar norādi AMATA VAKANCEI “Ražošanas direktors/-e” uz e-pastu: vni@ventspils.lv vai arī iesniegt klātienē pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” birojā, Užavas ielā 8, Ventspilī.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.

Uzziņas pa tālruni 63622336
Sludinājums pievienots: 16/10/2020

Atbalsts

    Reģistrēties