• Mans Profils
lv

Ziņas

Ventspils mājražotāj!

Ventspils un Ventspils novada mājražotāj!


Vai vēlies, lai citi uzzina par Tevi, Tavu nodarbošanos, sirds lietu, aizraušanos, hobiju?
Vēlies, lai citi Tevi pamana un izvēlas tieši Tevis radīto, ražoto, veidoto, audzēto? Tad sazinies ar mums! Informācija bez maksas būs pieejama www.livinventspils.lv.

Gaidīsim no Tevis šādu informāciju:
1) par Tevi / Tavu uzņēmumu (nosaukums, atrašanās vieta, darba laiki, kontakttālrunis);
2) produkta apraksts, cena;
3) attēli ar produktu;
4) cita svarīga informācija par Tevi (mājas lapa, ja tāda ir, piegādes izmaksas un tml.)

Gaidīsim ziņu tieši no Tevis, lai varam par Tevi pastāstīt citiem!

Kontaktinformācija:
E-pasts: livin@ventspils.lv
Tel.: 25484825

Es radu! Ventspilī

Jaunie uzņēmēji par uzņēmējdarbību un dzīvi Ventspilī

Jaunais uzņēmējs Reinis Reimanis – atraktīvs, uzņēmīgs, pozitīvs un komunikabls ventspilnieks, kurš realizējis savu sapni par “Man Cave Barbershop” jeb vīriešu frizētavu.

Bārddziņu pakalpojums – vīriešu labsajūtas veicināšana.

Par uzņēmējdarbības uzsākšanu, ģimenes un draugu atbalstu, par ideālo klientu un Ventspils klientu, par mērķu sasniegšanu un ceļu uz virsotni, par atgriešanos mājās, un par to, kā Covid-19 Reiņa gadījumā izrādījās vislielākais dzinulis un motivātors.

Padomi jaunajiem uzņēmējiem par sava biznesa uzsākšanu.

Reinim Ventspils ir īpaša pilsēta, viņš gūst iedvesmu pastaigās gar jūru un apmeklējot sporta halli.

Sapņu piepildījums, kas turpina augt un attīstīties.

Reiņa novēlējums: “Veiksme stāvēs blakus tiem, kuri darīs! Un es novēlu darīt!”

Sveiciens svētkos

Tik ļoti gribas gaismu saskatīt,


Kad spožas ugunis garām spīd.


To kluso gaismu, ko Ziemassvētki nes,


Kas atspīd dvēselēs.


Gaismu un mieru no debesu ārēm


Ielej man sirdī pārpārēm,


Lai tā top dziļa kā aka,


Kas sevī uzņem un uzglabā vārdus,


Ko mīlestība saka…


Iededz sveces savā logā vienkārši tāpat,


Varbūt gribēs kāds ar tevi šonakt parunāt…


Iededz gaismu savā sirdī, lai tā spīd.


Katram spēsi labus vārdus pasacīt…

Lai Ziemassvētki atklāj to labāko katrā no mums un visu labo, kas mūsos kopā!

Sirds siltus un mierīgus svētkus!

LIAA Biznesa inkubatoru uzņēmumu īpašie piedāvājumi svētkiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 13 biznesa inkubatoros darbojas 435 jaunie uzņēmumi, kuri šogad līdz decembra vidum strādājuši ar 40,2 miljonu apgrozījumu. Kopējā eksporta vērtība šiem uzņēmumiem sasniedza 20,5 miljonus eiro. Jāuzsver, ka nodokļos šie uzņēmumi samaksājuši 5,8 miljonus eiro, kamēr šogad atbalsta grantos izmaksātā summa ir 1,4 miljoni eiro.

“Mēs redzam, ka jau šobrīd, vēl esot attīstības stadijā, inkubatoru uzņēmumi spēj nest ievērojami lielāku atdevi nodokļu nomaksā, nekā viņi saņem atbalsta grantos. Tas ir apliecinājums, ka pārdomātas investīcijas jauno uzņēmumu attīstībā ne vien pilnībā atpelnās, bet spēj ģenerēt arī papildus ienākumus valsts budžetā,” tā LIAA Biznesa inkubatoru departamenta direktore Laura Očagova, piebilstot, ka  inkubatoru uzņēmumi arī šogad radījuši daudzus inovatīvus un eksportspējīgus produktus, kas aktuāli gada nogalē. Unikālas garšas, inovatīvs izpildījums, klasiskas vērtības – tie visi ir Latvijā radīti un LIAA biznesa inkubatoros attīstīti produkti, kas būs noderīgi ikvienam svētku galdam vai lieliska ideja skaistai dāvanai!

Iepazīt kustību ar Immerman Woodworks

Immerman Woodworks radītais līdzsvara slēpjritenis WIU var kļūt par pirmo pārvietošanās līdzekli bērna dzīvē. Konstrukcijas vienkāršība un lietošanas veids ļauj WIU izmantot no agrīna vecuma. Liekta koka dabiskā amortizācija nodrošina saudzīgas kustības mugurkaulam, pārvarot reljefu. Slēpju platums nodrošina lielāku stabilitāti nekā skrejritenim. Stūres pagriešanas leņķis ir ierobežots, tādējādi padarot neiespējamus asus pagriezienus un to radītos kritienus. Slēpjritenim ir maināms augstums, tā konstrukcija ir vienkārša, un kopšana ir viegla.

Balansa dēlis līdzsvara izkopšanai

Uzņēmums Balansa dēlis piedāvā saviem klientiem kvalitatīvus balansa dēļus divos izmēros un dažādos dizainos. Ikviens izgatavotais dēlis ir 100% roku darbs, kas veidots ar lielu mīlestību. Uzņēmuma komanda vienmēr ir pretimnākoša klientu idejām un vajadzībām, un cenšas tās realizēt pēc iespējas īsākā laikā, saglabājot preces kvalitāti. Balansa dēlis ir ideāli piemērots attālināta darba starplaikā, līdzsvara izjūtas izkopšanai, snovošanas vai sērfošanas sezonas sagaidīšanai.

Uzposties svētkiem ar PataTaTa

Zīmols PataTaTa piedāvā bohēmiska stila svētku apģērbus mazām meitenēm no tikko dzimušām līdz 6 gadu vecumam. Rūpīgs roku darbs, karaliska kvalitāte un unikāls dizains – šīs īpašības saskatīsiet PataTaTa radītajos apģērbos. Īpašas detaļas – lielas bantes, kruzuļi, mežģīnes un interesanti piegriezumi padara PataTaTa apģērbus fotogēniskus. PataTaTa zīmols rada apģērbus un aksesuārus īpašiem dzīves notikumiem – bērniņam, dodoties mājās no dzemdību nama, pirmajai fotosesijai, kāzām, kristībām, pirmajai dzimšanas dienai un vēl un vēl, jo svētki pirmajos dzīves gados ir tik nozīmīgi!

Mācīšanās prieks pašiem mazākajiem – Burtiņš

Zīmola Little Wil radītā trauku kolekcija BURTIŅŠ ir personalizēti trauki bērniem, kuriem uz malas sasēdusi burtiņu rinda. Zīmols rada, lai kļūtu par bērnu labāko bērnības draugu. Lai zem putras kāds vienmēr viņu gaida un lai ēšanas prieks ir liels. BURTIŅŠ traukus iespējams personalizēt ar jebkādu vārdu un jebkuru alfabētu! No dotajām krāsām un ilustrācijām mazais izvēlas pats savu trauku izskatu.

Sapņu būve mazajiem prinčiem un princesēm – Avenelza

Uzņēmums Avenelza radītās leļļu mājas iepriecinās ikvienu mazo princesi un princi. Uzņēmums izgatavo koka saplākšņa spēļu mājas un to aksesuārus. Mazajām dāmām piedāvājumā leļļu māja, savukārt puišiem piedāvājumā ir ugunsdzēsēju depo.

Piecu zvaigžņu stils – Five Stars Cap

Uzņēmuma pamatvērtības ir stils, radošums, kvalitāte, brīvība un unikalitāte. Tās caurvij ikvienu individuāli izstrādāto cepuri no skices līdz pat gatavam produktam, pielāgojot to klienta personībai un vajadzībām. Five Stars Cap cepure – tā ir iespēja paust savus uzskatus, vērtības, mērķus, piederību, nodarbošanos, vaļaspriekus un daudz ko citu. Cepure var būt arī sporta vai uzņēmuma komandas simbols vai vienkārši lieliska korporatīvā dāvana.

Gaumīgi un prātīgi darinātas somas – MIZO

Zīmols MIZO ražo funkcionālas somas un mugursomas, kā galveno izejmateriālu izvēloties vaskotu kokvilnas audumu. Izvēlētais materiāls ir izcila alternatīva tradicionālajam poliestera audumam, ko izmanto somu ražošana. Vaskojums atgrūž ūdeni, ir abrazīvs un atjaunojams, un tieši tā atjaunojamība ļauj pagarināt vienas somas dzīves ciklu vairākas reizes. MIZO mērķis ir mazināt somas ekoloģisko pēdas nospiedumu modes industrijā. Vietējā ražošana, kvalitatīvs darbs un atsaucīga komunikācija ir tikai dažas no zīmola vērtībām, kas rezultējas ilgtspējīgā un kvalitatīvā produktā.

Cepure kā vērtība un elegances ikona – Kasher Bloom

Kasher Bloom ir jauns un progresīvs cepuru zīmols, kas radīts Latvijā. Kasher Bloom veido cepures pēc individuāla pasūtījuma un specializējas cepuru izšūšanā. Cepures ir rūpīgs roku darbs, kas sevī apvieno augstākās kvalitātes materiālus – vilnu, pērles, kristālus, spalvas un citus materiālus, līdz ar to Kasher Bloom klients ir ikviens cilvēks ar augstām kvalitātes prasībām un vēlmi izcelt savu personību arī apģērbā un aksesuāros.

Latvijas porcelāna smalkums – Rozenthal jewelry

Zīmola Rozenthal jewelry radītās porcelāna rotaslietas raksturo smalks roku darbs, pārdomātas krāsu spēles un elegantas formas, kas piešķir porcelānam citu dimensiju. Rozenthal jewelry rotaslietu pamatā ir dizaineres Madaras Rozentāles desmit gados iegūtās zināšanas par keramiskajiem materiāliem un dažādām to apstrādes tehnoloģijām. Rotaslietu krāsu toņi iegūti, eksperimentējot ar pigmentiem un oksīdiem, kuri uzklāti uz porcelāna. Katra rota tiek individuāli apgleznota ar augstvērtīgu 24k zelta pārklājumu, rotās izmantota 14k zelta vai sudraba furnitūru no ASV. Visas Rozenthal jewelry rotas ir roku darbs, kas radīts zīmola studijā Rīgā.

Bišu vērtības ikdienas labsajūtai – Apimi

Māsas Madara un Ieva, iedvesmojoties no tēva saimniecībā esošajām bitēm un bišu produktu īpašībām, radījušas zīmolu Apimi. Klientiem tiek piedāvāti dabīgie kosmētikas līdzekļi – veselību veicinoši produkti, kas satur no bišu produktiem iegūtas bioloģiski aktīvās vielas. Kopš darbības uzsākšanas 2019. gada rudenī klientiem tiek piedāvāti dažādi produkti – sildošās aplikācijas, roku, sejas un pēdu krēmi, propolisa un lūpu balzami, spīdumi.

Dabas vērtību radīts skaistums – Almavera

Almavera ir holistiskas un dabīgas augu eļļas, pilna auga ādas kopšana dabīgi veselīgai ādai un skaistumam. 100% dabīgas, ekoloģiskas, nerafinētas, auksti spiestas, īpaši izraudzītas augu eļļas un pilna auga devums ādai. Vienkāršojot ādas kopšanas soļus uz dažiem, augstākās kvalitātes, ekoloģiskiem, nerafinētiem, pilna augu ādas kopšanas produktiem, var radīt brīnumus ādas līdzsvara un skaistuma atgūšanā. Produkti tiek izstrādāti maigas, bet efektīvas ādas kopšanas soļiem, kas nāk no tūkstošiem gadu senas vēstures, un kas tiek pasniegti mūsdienīgā veidā.

Priežu čiekuru spēks veselībai – Mītavas čiekurs

Mītavas čiekurs piedāvā augstvērtīgus priežu čiekuru produktus imunitātes stiprināšanai un ir palīgs cīņā ar augšējo elpceļu slimībām. Dažādi sīrupi, čiekuri sīrupā, zaptes ar medu un ogām, kā arī čiekuru-kadiķogu ledenes ar dažādām ogām un daudz citi dabīgu izejvielu produkti, kas garšos visai ģimenei.

Jaunu apvāršņu atklājējiem – Pesto.lv

Pesto.lv ir stāsts par jaunu garšu meklētājiem ēst gatavošanas pasaulē, kas ar dabīgām un rūpīgi izmeklētām sastāvdaļām ir radījuši dažādu ēdienu piedevas. Daži no uzņēmuma populārākajiem produktiem ir izcilais bazilika pesto, pesto vegāniem, kā arī tomātu zoste jeb mērce Tomzo, kas radīta pēc īpašas receptes. Mērces ir izcils papildinājums gan ikdienas, gan svētku maltītēm, kuru spēs novērtēt gan ēdienu entuziasti, gan īsti gardēži. Pesto.lv – piešķir ēdienam garšu!

Latvijā radītu saldumu cienītājiem – Sweet Deco

Sweet Deco ir mājīga ekskluzīvu konfekšu ražotne, kurā ar lielu mīlestību tiek radītas izsmalcinātas šokolādes konfektes – ar eksotiskiem ogu un augļu pildījumiem, ziediem, marcipānu un zeltu. Katra šeit tapusī konfekte ir garšīgs piedzīvojums, ko savām rokām radījuši Sweet Deco meistari.

Stipri dzērieni ar stilu – Varaklanu

Uzņēmuma Brovar radītie stiprie alkoholiskie dzērieni Varaklanu piedāvā četru garšu dzērienus, kas top mazā alkohola ražotnē Varakļānos. Galvenā vērtība ir rūpīgs roku darbs un dabīgi produkti, kuriem netiek piejaukti sīrupi vai krāsvielas, visi dzērieni ir divkārši destilēti un filtrēti. Dzēriens Varaklanu Ozols tiek izturēts ozolkoka mucā, pārējie produkti noturēti uz augļiem un ogām.

Zāļu tējas labsajūtai – Plūkt

Plūkt ir premium klases ziemeļu augu tēju zīmols, kas radījis Ziemeļeiropas alternatīvu melnās un zaļās tējas produktiem, nesaturot kofeīnu un tanīnu. Sortimentā ir 11 veidu mono tējas un 4 NORDIC līnijas produkti. Viena no uzņēmuma inovācijām ir dabai draudzīgie tējas maisiņi, kas ir kompostējami 30 līdz 60 dienu laikā, samazinot piesārņojumu. PLŪKT tējas baudīšana ir mūsdienīgs un veselīgs ikdienas rituāls.

Veselīgs uzturs mājas mīlulim – Ķepa Raw Food

Ķepa Raw Food ir ģimenes uzņēmums, kas tapa 2019. gada pavasarī ar mērķi palīdzēt ģimenes mīlulim Cane Corso sunim Koram – veselības dēļ mainīt uztura principus un tapt par svaigēdāju.

No vēlmes nodrošināt laimīga suņa mūžu dzima uzņēmums, kas šodien piepilda uztura grozu BARF uztura filozofijas atbalstītājiem – svaigēdājiem.

Eleganti dizaina elementi mājas birojā – Sensuous nature

SENSUOUS Nature rada un ražo betona dizaina priekšmetus mājām, dārzam un publiskajai videi – no svečturiem un bļodām, līdz lielizmēra puķu podiem un puķu kastēm. Tie ir ilgtspējīgi, ar rokām radīti priekšmeti, kas ir patīkami pieskārienam, skaisti noveco, ir atjaunojami un dzīvo mūžīgi. Papildus savām kolekcijām uzņēmums pēc individuāla pasūtījuma izstrādā dizaina risinājumus interjera dizaineriem, arhitektiem, daiļdārzniekiem un ainavu arhitektiem, kā arī uzņēmējiem, kas vēlas sevi prezentēt neierastā veidā.

Ikdienas mājas uzdevumu palīgs – Penguin Stories

Uzņēmums Penguin Stories piedāvā magnētiskus ledusskapja plānotājus. Lieliska dāvana ikvienam, kuram patīk organizēt ģimenes ikdienu. Lieti noderēs, arī domājot par savām Jaunā gada apņemšanām! Tie piemēroti individuālai vai kopīgai laika plānošanai un ikdienas organizēšanai.

Dabīga lina tekstils mājoklim – Ecocon Linen

Uzņēmuma Maridii sirdslieta ir lina izstrādājumu ražošana ar zīmolu Ecocon Linen. Tā radītā lina izstrādājumu daudzveidība ir redzama uzņēmuma ražotajās somās, priekšautos, virtuves un pirts dvieļos, galdautos, salvetēs, dekoratīvajos spilvenos, plediņos un pārklājos. Lins ir viens no dabīgākajiem materiāliem gan apģērba, gan tekstila ražošanā, tas piestāv ikvienā interjerā.

LIAA Biznesa inkubatori sniedz atbalstu uzņēmumiem, kuri izstrādājuši inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību. Latvijā darbojas 13 LIAA biznesa inkubatori un 3 biznesa inkubatoru atbalsta vienības, kuru darbību finansē ERAF projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” un Latvijas Republika

Papildu informācija:
LIAA Komunikācijas un informācijas departamentā
Tālrunis: +371 29725674
E-pasts: prese@liaa.gov.lv

Es radu! Ventspilī

Jaunie uzņēmēji par uzņēmējdarbību un dzīvi Ventspilī

Jaunā uzņēmēja Beate Paulika ar ģimeni dzīvo Ventspilī jau 4 gadus.

Realizējusi savu sapni par uzņēmējdarbību Ventspilī – svētku telpa “Sapņu dārzs”, kurā sievietēm notiek radošās darbnīcas, meistarklases, dažādi semināri un lekcijas. Bērniem tiek svinētas dzimšanas dienas ballītes, vārdadienas, savukārt uzņēmēji izvēlas šo vietu, lai fotografētu savus produktus. Šobrīd telpa ir izrotāta, un tā pārvērtusies par skaisti noformētu Ziemassvētku foto stūrīti.

Otrs mazais uzņēmums ir “Helios Baloni”, lai radītu prieku un svētku sajūtu jebkuram skaistam notikumam dzīvē gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.

Beate ir ļoti dzīvespriecīga un radoša personība, kas jau 2021. gada janvārī mūs pārsteigs ar jaunumu izklaides jomā.

Beate ar ģimeni labprāt uzturas pie dabas un ļoti novērtē to, ka Ventspilī viss ir ļoti ērti un ātri sasniedzams.

NOTIKA TIEŠSAISTES LEKCIJA VENTSPILS UZŅĒMĒJIEM

2020. gada 25. novembrī notika tiešsaistes pasākums Ventspils uzņēmējiem

Pasākumu atklāja Ventspils pilsētas domes pārstāvis, informējot par LIVIN kontaktpunktu un LIVIN mājas lapu, kas izstrādāti projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ietvaros. Pārstāvis īpašu uzmanību pievērsa mājas lapas www.livinventspils.lv sadaļai “DARBS”, aicinot uzņēmējus aktīvāk iesaistīties darba sludinājumu pievienošanā, lai jaunā mājas lapa kļūtu par vietu, kurā apkopoti visi Ventspilī aktuālās vakances.

Ventspils biznesa atbalsta centrs informēja, ka sadarbībā ar Ventspils pašvaldību sniedz atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanai Ventspilī. Par to, ka galvenais akcents tiek likts uz kvalificēta darba spēka piesaisti ar IKT saistītos prasmju darbos, ar mērķi attīstīt te pat Ventspilī pieejamo darba spēka resursu. Informēja arī par to, ka ikviens uzņēmējs šo iespēju var izmantot bez papildus finanšu līdzekļiem. Papildus informāciju aicinām lasīt: https://www.vatp.lv/apmacibas-un-parkvalifikacija.

Lekciju par tēmu “Šodienas izvēles ir rītdienas rezultāts” vadīja Ilze Medne, HR Podkāsta vadītāja, Luminor līderības jomas vadītāja Baltijā, karjeras stratēģe, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi personāla vadībā un līderībā. Divarpus stundu garā lekcijā Ilze Medne aplūkoja tādas tēmas kā, kādi ir cilvēku vadības (HR) izaicinājumi šodien, kādas ir rītdienas prasmes un pieprasītākās profesijas pasaulē, ko darīt šodien, lai būtu pieprasīts darba devējs rīt, akcentējot arī pārkvalifikācijas tēmu.

Pasākuma tiešsaistē piedalījās 18 Ventspils uzņēmumu un pašvaldības iestāžu pārstāvji.

Vairāk informācijas pa tālruni: 25484825, rakstot uz e-pastu: livin@ventspils.lv vai apmeklējot mājas lapu: www.livinventspils.lv.

Šī aktivitāte tiek īstenota Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” Projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Nr. UIA03-250 ietvaros, sadarbojoties 10 partneriem no Ventspils un Valmieras. Projektā tiks realizēti virkne inovatīvu risinājumu ar mērķi vietējā ekonomikā radīt jaunas darba vietas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas šodienas un nākotnes darba tirgū.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Ilzes Mednes lekcija Ventspils uzņēmējiem: “Šodienas izvēles ir rītdienas rezultāts”

2020. gada 25. novembrī plkst. 14:30 notiks tiešsaistes lekcija Ventspils uzņēmējiem – 2 stundu investīcija sava uzņēmuma attīstībā: “Šodienas izvēles ir rītdienas rezultāts”.

Lekciju vadīs Ilze Medne, HR Podkāsta vadītāja, Luminor līderības jomas vadītāja Baltijā, karjeras stratēģe, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi personāla vadībā un līderībā.

Lekcijā tik aplūkoti šādi jautājumi:

– Kādi ir šodienas cilvēku vadības izaicinājumi?

– Ko nozīmē prasmju pārkvalifikācija un kā to ieviest savā uzņēmumā?

– Kādi soļi jāveic tagad, lai būtu interesants darba devējs rīt?

LIVIN Ventspils kontaktpunkta pārstāvis informēs par darba sludinājumu pievienošanas aktualitāti mājas lapā www.livinventspils.lv.

Un Ventspils Biznesa atbalsta centrs informēs par pārkvalifikācijas iespējām Ventspilī.

Programma un pieslēgšanās adrese tiks izsūtīta, kad saņemsim Jūsu aizpildītās anketas atbildes!

Lai pieteiktos lekcijai, jāaizpilda pieteikuma anketa: https://bit.ly/35smgM1.

Vairāk informācijas pa tālruni: 25484825, rakstot uz e-pastu: livin@ventspils.lv vai apmeklējot mājas lapu: www.livinventspils.lv.

Šī aktivitāte tiek īstenota Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” Projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Nr. UIA03-250 ietvaros, sadarbojoties 10 partneriem no Ventspils un Valmieras. Projektā tiks realizēti virkne inovatīvu risinājumu ar mērķi vietējā ekonomikā radīt jaunas darba vietas un attīstīt prasmes, kas nepieciešamas šodienas un nākotnes darba tirgū.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Act In Space 24h hakatons

Atklāj kosmosā balstītu tehnoloģiju potenciālu un izaicini sevī mītošo uzņēmēju!


IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE NAV NEPIECIEŠAMA. Tevi apmācīs un konsultēs vislabākie tehnoloģiju un biznesa eksperti, lai palīdzētu 24h laikā radīt veiksmīgu uzņēmējdarbības pamatu!
DALĪBNIEKI – ikviens interesents – veselības aprūpes speciālisti, studenti, programmētāji, mārketinga eksperti un citi. Piedalies, laimē kādu no galvenajām balvām un izmaini pasauli ar tehnoloģijām!

PAR PASĀKUMU

Act In Space ir 24h hakatons, ko radīja CNES (Francijas Valsts kosmosa aģentūra) un ESA (Eiropas Kosmosa aģentūra). Tas notiek visā pasaulē reizi 2 gados. Katra dalībvalsts organizē vietēja mēroga hakatonu, kura uzvarētājs piedalās starptautiskajā finālā. Šis Facebook pasākums ir veltīts komandām Latvijā. Uzvarētāji varēs prezentēt prototipu Act in Space pasaules finālā.
Kosmosā balstīti risinājumi aptver plašu nozaru spektru – veselības aprūpi, aviāciju, mākslīgo intelektu, telekomunikācijas, loģistiku u.c. Kosmosa resursiem ir būtiska nozīme daudzos uz Zemes notiekošajos procesos. Mēs palīdzēsim izprast kosomosa tehnoloģiju darbību un izmantot šīs zināšanas prototipēšanā.

NORISE

No 13. – 14. novembrim komandas strādās pie izaicinājumiem, ko izvirzījuši globālā Act in Space organizatori. Mērķis – radīt prototipu.
Dalībnieki strādās komandās līdz 5 cilvēkiem. Viņus atbalstīs mentori, kas ir dažādu nozaru eksperti.
IZAICINĀJUMI – https://actinspace.org/
BALVAS, BALVAS, BALVAS!
1) Komanda no Latvijas iegūs biļeti uz Tulūzu, lai prezentētu tur savu prototipu globālajā finālā līdz ar citu valstu komandām un iegūt kādu no zemāk minētajām grandiozajām balvām.
LIELĀ FINĀLA BALVAS
2) #AIS2020 LIELĀ BALVA – Vai esat kādreiz sapņojis, ka varētu brīvi lidot gaisā kā astronauts? Iegūstiet savu biļeti, lai gūtu pieredzi bezsvara stāvoklī ar Airbus A310 Zero G!
3) Airbus uzņēmējdarbības balva – Airbus uzņēmējdarbības balvas ieguvēji no Airbus OneAtlas digitālās platformas saņem no satelīta atvasinātus datus €100 000 vērtībā.
4) Airbus inovāciju balva – Iegūstiet lidojuma apmācību sesiju ar A320 simulatoru, apmeklējiet satelīta integrācijas telpu un 3D objektus.
5) SUEZ Vides balva – Atklājiet nozīmīgo lomu, kas apkārtējās vides aizsardzībā ir ūdenim, atklājiet SUEZ aizkulises!
un daudzas citas balvas.

MENTORI
IT, elektronikas un vides novērošanas jomu eksperti, biznesa attīstības speciālisti un Latvijas Kosmosa Industrijas Asociācijas (LAIK) dalībnieki. Būs iespējams arī sazināties ar ekspertiem ārzemēs. Mentorus izziņos drīz.
PROGRAMMA – drīz izziņosim plānu. Atklāšana būs 13.11. plkst. 18.00 pēc Rīgas laika.

ORGANIZATORI UN ATBALSTĪTĀJI
Latvijas hakatonu organizē LIAA, IZM, LAIK. Atbalstītāji – ERAF un Rīgas Tehniskā Universitāte.

VIP CV ciemosies ar POP-UP kabinetu Ventspils Uzņēmēju dienās 2020

2020.gada 09.-10. oktobrī LATVIJAS TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERAS Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas 2020” ietvaros, uzņēmums VIP CV ciemosies ar POP-UP kabinetu Ventspilī.

Pop-Up kabinets ir īpaši izveidota sarunu vieta, lai izstādes dalībnieki varētu nākt uz sarunu klātienē par sev aktuāliem jautājumiem darba meklējumos. Būs iespēja saņemt atgriezenisko saiti par CV, saņemt atbildes par savu situāciju darba meklējumos vai ceļā uz paaugstinājumu:

 1. Kā gūt panākumus biznesa attīstīšanā? | Uzņēmējiem par sevis vadīšanu
 2. Kā gūt panākumus darba meklējumos? | Darba meklētājiem par CV
 3. Kā gūt panākumus personīgajā dzīvē? | Mērķtiecīgiem cilvēkiem par efektivitāti 

Rēzeknes Pop-up kabinetā apmeklētājiem būs iespēja bez maksas:

 • Saņemt 20 minūšu personīgu konsultāciju Ekspress-sarunu par CV un iedvesmu darba meklējumiem
 • Iesniegt savu CV izvērtēšanai un saņemt 3 ieteikumus tā uzlabošanai
 • Uzzināt ieteikumus CV izstrādei pēc 2020.gada tendencēm
 • IEDVESMAS KOMPASS – ieraudzīt šī brīža situāciju profesionālajā izpausmē un uzzināt savu virzību, lai celtu labsajūtu

Norises vieta: 09. oktobris 10:00 – 18:00, 10.oktobris 10:00 – 17:00, Olimpiskais centrs “Ventspils”

VIP CV sniedz privātpersonām konsultācijas par CV ietekmi uz darba meklējumiem, iepazīstina darba meklētājus ar dažādiem CV veidiem un spēcīgu motivācijas vēstules paraugu. VIP CV apkopo radošus veidus kā izveidot mūsdienu tendencēm atbilstošus CV veiksmīgam startam ceļā uz jaunu darba vietu, atbalstot cilvēkus veiksmīgai sevis prezentēšanai darba pārrunās. Atbalstu var saņemt arī cilvēki, kas vēlas uzlabot esošos apstakļus darba vietā vai iegūt paaugstinājumu un labāk atalgotu amatu.

Sīkāka informācija www.uznemejudienas.lv vai www.vipcv.lv/jaunumi

TU ESI GAIDĪTS VENTSPILĪ

Remigrācijas koordinators – Tavs atbalsts, atgriežoties Latvijā

Ja esat nolēmis vai vēl domājat par iespēju pēc dzīves  ārvalstīs atgriezties dzimtenē, Jums atbalstu var sniegt remigrācijas koordinators.

Remigrācijas koordinators var sniegt informāciju par:

 • pakalpojumiem ģimenēm;
 • mājokļa jautājumiem;
 • darba un uzņēmējdarbības iespējām;
 • sociālajiem un sadzīves jautājumiem.

Kā saņemt individualizētu piedāvājumu no remigrācijas koordinatora?

 1. Atveriet www.paps.lv un dodiet ziņu, aizpildot anketu, kur norādāt arī atgriešanās reģionu, vai sazinieties ar remigrācijas koordinatoru Kurzemē, zvanot pa tālruni vai rakstot: Agnese Berģe, Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore, koordinators@kurzemesregions.lv, tālr. 20478252.
 2. Saziņā ar Jums remigrācijas koordinators precizēs, kāds atbalsts Jums nepieciešams.  
 3. Remigrācijas koordinators sagatavos nepieciešamo informāciju, vajadzības gadījumā sadarbojoties ar citām valsts un pašvaldību iestādēm un institūcijām, un sazināsies ar Jums atkārtoti.

Remigrācijas koordinatora atbalsts – kopš 2018.gada

Latvijas piecos reģionos darbojas remigrācijas koordinatoru tīkls,  gatavojot personalizētu informācijas piedāvājumu atbilstoši potenciālā remigranta interesēm, kā arī palīdzot atgriezties Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes, iesaistoties vietējā sabiedrībā un darba tirgū. 

Vairāk informācijas par remigrācijas koordinatoru darbu un kontaktinformācija pieejama https://www.paps.lv/sazinai/ un Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā.

PAPS ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un plānošanas reģionu, tai skaitā Kurzemes plānošanas reģiona, īstenotais projekts. PAPS nosaukums ir saīsinājums pilotprojekta moto – “Palīdzam atgriezties pašu sētā”. Vairāk par projektu PAPS mājas lapā.

Remigrantu pieredze un biežāk uzdotie jautājumi

Ar pieredzes stāstiem par remigrantu atgriešanos Kurzemē pēc dzīves ārvalstīs var iepazīties Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā, savukārt stāsti par atgriešanos visā Latvijas teritorijā pēc ārvalstīs pavadītiem gadiem pieejami PAPS mājas lapā.

Savukārt atbildes uz remigrantu biežāk uzdotajiem jautājumiem ir apkopotas un  pieejamas Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā.

Informācijai par remigrācijas koordinatoru un tā atbalstu:
Agnese Berģe
Kurzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore
koordinators@kurzemesregions.lv
tālr. 20478252

Papildu informācijai par pārcelšanos uz dzīvi Ventspilī:
LIVIN kontaktpunkts
livin@ventspils.lv
tālr. 25484825

Atbalsts

  Reģistrēties